Bullet Train: Brad Pitt si zahraje v akčňáku! Hollywoodský krasavec se pěkně zapotí při jízdě ve vlaku plném zabijáků
Foto: www.shutterstock.com

Bullet Train: Brad Pitt si zahraje v akčňáku! Hollywoodský krasavec se pěkně zapotí při jízdě ve vlaku plném zabijáků

Bullet Train: Brad Pitt si zahraje v akčňáku! Hollywoodský krasavec se pěkně zapotí při jízdě ve vlaku plném zabijáků Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Pomalu jste si zvykli, že se tento hollywoodský herec objevuje spíše v umírněnějších rolích. Připravovaná novinka tento trend ale změní - a Brad Pitt bude běhat po vlaku!


Pohoda končí

Oblíbený herec se před časem nechal s humorem sobě vlastním slyšet, že práce pro snímek Tenktát v Hollywoodu jej bavila. Film, za který obdržel Oscara za vedlejší hereckou roli, pro něj sice byl náročný, co se textu týče, ale příliš se u natáčení nezapotil. Sám s úsměvem na rtech pronesl, že chodit polonahý po place bylo fajn. Všichni samozřejmě dobře věděli, že se na film dlouho připravoval, a ve fitku trávil dlouhé dny, aby se takto bez trika vůbec mohl ukázat, ale nyní jej čeká jiná úloha.

Ve vlaku bude bojovat o život!

Nová herecká výzva, která na Pitta čeká, bude jiná. Akční snímek Bullet Train, o který se postará režisér David Leitche, se bude odehrávat ve vysokorychlostním vlaku z Tokia do Morioky. Scénář Zaka Olkewicze je psán podle knižní předlohy – inspirací pro snímek se stal japonský román Maria Beetle. A o co ve filmu půjde? Co se stane, když do vysokorychlostního vlaku nastoupí pět nájemných vrahů, kteří brzy zjistí, že jejich mise jsou vzájemně propletené? Kdo z nich přežije? A co se stane v cílové zastávce?

Film Bullet Train je právě ve fázi přípravy. Těšíte se také?

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>