Kam zmizela Ema Toužimská z Ulice?

Kam zmizela Ema Toužimská z Ulice?
Zatímco si Matyáš Valenta coby Franta Liška do seriálu Ulice po delší pauze znovu našel cestu, po jeho sestře není ani vidu ani slechu. Kdy jste mohli Emu Toužimskou v Ulici vidět naposledy?

Anna-Marie Valentová hrála v Ulici už od šesti let

Úplně poprvé se herečka Anna-Marie Valentová v seriálu Ulice objevila v roce 2007. Po boku Franty hrála jeho nevlastní sestru. Přitom Anna-Marie a Matyáš Valentovi jsou sourozenci. Roli Anně-Marii přiklepli vlastně náhodou. Hledali někoho, kdo by Frantovi ztvárnil sestru. A zrovna v ten den Matyáše Valentu jeho sestra Anna-Marie s rodiči na castingu doprovázela. Když si jí producenti všimli, hned měli jasno. Práci v Ulici tak získal nejen Matyáš, ale i Anna-Marie.

Svým roztomilým vzhledem si Anna-Marie diváky ihned získala na svou stranu. Hrála vyplašenou a málomluvnou holčičku, které však láska a péče manželů Liškových rozvázala jazyk. Ema Toužimská to v životě neměla lehké. Když se konečně s Liškovými sblížila a jejich domov mohla považovat za svůj, objevila se její biologická matka Eva (herečka Vanda Hybnerová), která ji chtěla zpátky. To se samozřejmě Emě nelíbilo, ale co mohla dělat? Nakonec se k biologické mámě a jejímu partnerovi Milošovi Knoblochovi přestěhovala.

Dětskou hereckou hvězdu hraní nechytlo

Možná i proto, že roli Emy získala úplně náhodou, herečku Annu-Marii herectví neučarovalo. Seriál Ulice tak patřil k jejím prvním i posledním větším projektům. Místo hraní se Anna-Marie věnuje tanci a umělecké tvorbě. V Ulici se její postava nenápadně vytratila. Naposledy jste mohli Emu vidět, když zkoušela chodit s podivínem Danem. Pak ale zjistila, že je Dan pro ni až příliš komplikovaný a pustila ho k vodě.

Matyáš Valenta a Patricie Pagáčová, Zdroj: Pavel Gwužď / Nextfoto

Aktuálně o Emě v Ulici sem tam padne zmínka. Je však málo pravděpodobné, že by se Ema v Ulici znovu objevila. Když už se tak stane, nejspíš půjde o malou vedlejší roli. Anně-Marii Valentové však už nikdo neodpáře, že v Ulici vyrostla a dospěla. Od roztomilé dívky se proměnila v dospělou slečnu. Podobně to měla i Patricie Pagáčová, Jakub Štáfek, Aneta Krejčíková nebo Matyáš Valenta.

 

Zdroj:

  • Autorský text