V Anatomii života je takové dusno, že by se dalo krájet. Pro koho skončil den happy endem a kdo hořce zaplakal?

V Anatomii života je takové dusno, že by se dalo krájet. Pro koho skončil den happy endem a kdo hořce zaplakal?
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Napjaté vztahy na pracovišti zažije čas od času každý z nás. Ty mohou mít nespočet příčin. Člověk člověku do hlavy nevidí, a tak náladu druhého odhaduje jen podle jeho výrazu. A tomu, kdo by mohl být příčinou špatného rozpoložení, náznaky v podobě vražedných pohledů většinou nestačí...

Primářka Dostálová se bojí o Žofku a shání operatéra, který by se jejího psa ujal a operoval jí nemocné srdce. Hilský ji odmítne, a tak hledá spásu v Drahošovi. A najde ji. Ten k tomu přistupuje jako k nové zkušenosti, i když se jedná jen o zvířecí srdce. Žofka bohužel transplantaci nezvládne a zemře. Dostálová tak zůstává úplně sama, protože kromě psa už nikoho jiného nemá. Manžel ji opustil kvůli jiné ženě, se kterou čeká dítě.

Napětí mezi Táňou a Lindou, bývalou manželkou Petra, stoupá. Táňa sice nejdříve projevila své samaritánské sklony a nabídla Lindě dočasné útočiště u nich v bytě, ale Linda se v něm zabydlela více, než se Táně líbí. Nakonec sebrala odvahu a z očí do očí své sokyni v lásce řekla, ať se odstěhuje. A stalo se. 

Z Heleniny dcery Alice se vyklubala zákeřná potvora. Když jí nevyšel pokus obvinit Matyho z vraždy svého otce, zkusila ho svést, ale on jejím pokusům odolal. Alice se ale své pomsty za otce nevzdala a naservírovala své matce historku o tom, že ji naopak Maty svedl. Helena nejdříve přirozeně stojí na straně své dcery, ale potom, co ji Maty, ač velice nerad, ukazuje svůdné video nahrané pro něj Alicí, uvěří mu. 

Kdo na traumatologii vrhá nejohnivější pohledy, je Jana. Její hněv se snesl na Filipa a Emu, které přistihla, jak se spolu líbají v restauraci. Její místo ve Filipově srdci a jeho polibky teď patří jiné. Jana se těžce smiřuje s tím, že vsadila na špatného koně, i když ji Helena před Filipem varovala. Vzdala se kvůli němu manžela, rázem ji vzal i naději na nový hezký vztah, a tak teď Jana musí vypít svůj pohár hořkosti až do dna. 

Bilance hrdinů po posledním odvysílaném dílu Anatomie života je dost nejistá. Diváci budou určitě překvapeni, co následujícího se bude odehrávat. 

 Zdroj: