Veleúspěšný španělský seriál Papírový dům o největší loupeži v dějinách země představí i pátou, poslední sérii
89%
Foto: www.shutterstock.com

Veleúspěšný španělský seriál Papírový dům o největší loupeži v dějinách země představí i pátou, poslední sérii

Veleúspěšný španělský seriál Papírový dům o největší loupeži v dějinách země představí i pátou, poslední sérii Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Zřejmě již v druhé polovině příštího roku se objeví závěrečná série španělského fenoménu Papírový dům. Mnohým z nás vrtá v hlavě, jak tohle vlastně dopadne. Na co se můžeme těšit?

Největší loupež v dějinách

Jeden z nejúspěšnějších počinů současné španělské kinematografie se díky Netlixu rozšířil do celého světa. Záhadný muž přezdívající si El Profesor, kterého mistrně hraje Álvaro Morte, se rozhodnul přichystat největší loupež v dějinách země. Aby svůj plán mohl zrealizovat, najal si k tomu osm lidí s mimořádnými schopnostmi. Ti navíc nemají co ztratit. Jaký je jeho plán? Jednoduše obsadit španělskou královskou mincovnu s cílem vyrobit dvě a půl miliardy eur.

Aby se jim ďábelský plán povedlo uskutečnit, budou potřebovat jedenáct dní, po které je potřeba se postarat o šedesát rukojmí, elitní policejní složky i interní problémy, které v jejich úzké komunitě postupně vzniknou.

Oblíbený seriál

První seriálová řada vzbudila velké ohlasy a sledovanost se pohybovala ve velmi vysokých číslech. Následoval úspěch i dalších dvou řad. Během natáčení v italské Florencii v lednu minulého roku bylo dokonce nutno natáčení přerušit. Bylo to z důvodu návalu fanoušků seriálu, kteří se nahrnuli v takové míře, že se jejich odrazy objevovaly v oknech budov, a to naprosto znemožnilo práci filmařů. Bohužel se popularita seriálu přenesla i do kriminálního prostředí. Několik následně provedených loupeží, které museli kriminalisté řešit, bylo inspirováno právě fenomenálním televizním počinem.

V první čtvrtině roku 2018 se Papírový dům stal nejsledovanějším seriálem Netflixu, který není natočen v angličtině.

V současné době se vysílá osm epizod čtvrté řady a mnoho fanoušků si kladlo otázky: „Co bude dál?“ Všichni příznivci Papírového domu se konečně mohou začít těšit! Bylo potvrzeno, že vznikne ještě pátá, finální řada seriálu.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy