Dnes večer v Ulici: Jarka zvažuje výpověď a redaktor Tomášek vyrazí na lov sólokapra

Dnes večer v Ulici: Jarka zvažuje výpověď a redaktor Tomášek vyrazí na lov sólokapra
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Blanka doufá, že přesvědčí Jarku, aby Adamovi dopřála více času a klidu k učení. Pak se ale dopustí velké chyby a nadhodí téma, které je pro Jarku velmi citlivé. Sestřička z ordinace tak najednou nevidí jinou možnost, než dát výpověď. Jirka a Gábina zatím čelí otravnému redaktorovi.

Eva vyzvídá – proč chtěla Skyler odjet?

Eva ve svém obligátním kožichu vejde do bistra s provinilým pohledem a otázkou, zda si Anička taky myslí, že je tahle móda jen výrazem neodpustitelné krutosti ke zvířatům. Anča jí připomene, že už od začátku jí těch zvířátek bylo líto, ale nehodlá jí nic vyčítat. Když zmíní, že se Skyler chystala nadobro odjet do Amsterodamu, Eva vykulí oči. Dokonce projeví ochotu kožich odložit, kdyby snad měl vést k tak radikálnímu činu. Anča ji ubezpečí, že o tohle nejde. Vlastně nemůže přímo říct, kvůli čemu chce Skyler odjet. Slíbila, že si to nechá pro sebe, a tak mlží a svede to na pracovní záležitosti. Eva však není hloupá – je za tím Franta, že jo?

Tohle je pěkná podpásovka! Čím se Blanka dotkne Jarky?

Blanka vejde do kuchyně ve chvíli, kdy Kristýna telefonuje s Adamem, a tak se dozví, že její syn neudělal důležitou zkoušku. Přesně toho se bála! Vztah s Jarkou mu ubírá důležitý čas a klid, který by měl věnovat studiu! Místo toho, aby to probrala přímo s ním, obrátí se s prosbou o pomoc k Jarce.

V ordinaci se jí pokusí vysvětlit, že Adam by měl bydlet u táty. Vlastně ji nepřímo požádá, aby mu v tomto směru domluvila, protože na mámin názor Adam nedá. Pak ovšem Blanka udělá chybu, když zmíní Jarčinu touhu po vlastních dětech. O tom, že se s manželem rozvedla kvůli jeho nevoli mít s ní děti, jí Jarka pověděla zcela důvěrně. Je to pro ni citlivé téma a Blanka ho teď zneužívá proti ní!

Blanka si to po zbytek dne vyčítá, uvědomila si, že to celé vyznělo asi dost necitlivě, ačkoli tím nemyslela nic špatného. Kdybys tohle řekla mně, asi bych tě zabila, oznámí jí potom Kristýna. Ani Adamovi se mámino chování vůči Jarce nelíbí. Když mu přítelkyně svůj rozhovor s Blankou popíše, je odhodlán za ní zajít a pořádně jí to vytmavit. Jenže Jarka si chce tuhle záležitost vyřešit sama – nejspíš dá výpověď.

Tomášek nedá pokoj! Na mušce má Gábinu

Aby se doma tolik nenudil, pouští se Jirka Herman do vaření složitých receptů. Šímův vytříbený vkus ale jeho amatérské pokusy příliš neoceňuje. V Coolně se pak Jirka sejde s Karlou a začnou si povídat o Tomáškovi. Z veřejných zdrojů na něj Herman vyštrachal jen málo informací. Je to zkrátka snaživý redaktor, který nedávno dostudoval a teď touží kápnout na něco velkého.

Jirka by nejradši ode všeho utekl, odjel někam do přírody, ale ví, že Gábina s napětím očekává výsledky dalších testů, a tak ji nechce ještě více nervovat. O to se nicméně postará právě Tomášek, když se Gábinu pokusí vyhledat v salonu. Ona tam sice zrovna nebyla, ale nechal jí vizitku s prosbou, aby mu zavolala! Je to vůbec možné? On obtěžuje její rodinu, a ještě má tu drzost žádat, aby se mu ozvala?! Šíma náhle zmíní, že ho kousek od školy někdo fotil. Byl to ale vůbec Tomášek? Ten by jistě využil příležitosti k rozhovoru, místo aby jen pořídil fotku a utekl. Jirka se nabídne, že začne Šimona vozit do školy autem.

Šímu si dnes u školy někdo fotil, ale kdo? Zdroj: TV Nova
Zdroj článku:
  • Autorský text