Ulice: Skyler bude mít z rozchodu radost. To ses tedy přepočítal, Franto

Ulice: Skyler bude mít z rozchodu radost. To ses tedy přepočítal, Franto
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
4411. díl: První Skyleřina reakce na rozchod Báry a Františka je hodně šokující. Franta zůstane stát beze slova, když Skyler zabouchne dveře. Kateřina odkládá stěhování k Lumírovi. Magda možná zatoužila po vlastní svatbě, ale Prokop jí vezme romantické představy.

Miloš si vzal za své Frantu rozveselit a dát mu pár cenných rad do života. Eva mu doma nezapomněla sdělit všechny novinky, a tak Miloš v pondělí naběhne k Františkovi do bytu, aby mu jako zástupce Bedřicha pomohl s mužskými záležitostmi.

Do role Bedřicha se Miloš samozřejmě pasoval sám. Františkovi se o rozchodu s Bárou a poměru se Skyler vůbec nechce mluvit, natož teď a s Milošem. Jenže Miloš je jako vždy neodbytný a potřebuje mu svým způsobem poradit, jak ten život vlastně chodí. Od dalšího Milošova monologu Frantu zachrání učení a telefon od Aničky, která mu volá čerstvou zprávu, že jsou Skyler s Chrisem doma.

O jejich návratu ví i Bára, která je bohužel uvidí, když vychází z domu. Raději se však před nimi schová, aby ji Skyler nezahlédla. Neumí si představit, že by ji měla třeba jen pozdravit. Doma Bára o setkání řekne mámě a ta se jí ptá, jestli by Frantovi byla schopna odpustit a vrátit se k němu, kdyby nebyl se Skyler. Bára jednoznačně tvrdí, že ne, ale tak jasno v hlavě určitě nemá. 

Lumír by chtěl s Kateřinou bydlet co nejdříve
Lumír by chtěl s Kateřinou bydlet co nejdříve, Zdroj: TV Nova 

Lumír je zklamaný z reakce, které se mu dostalo od Kateřiny. Těšil se, že se k němu hned nastěhuje, když je teď Ingrid pryč, ale to se spletl. Kateřina se chce teď soustředit na dceru Martinu, a tak chce stěhování odložit. Lumírovi to však nedá a jde v pondělí za Kateřinou znovu. Celý víkend na něj totiž neměla čas. Rovnou se jí tedy ptá, jestli se něco neděje.

Kateřina ho však nepřestává překvapovat. Vždyť přece nebyli na ničem konkrétním domluveni. A teď má tolik starostí, že stěhování musí počkat. To se Lumíra velmi dotkne a odchází pryč. V pondělí však Martina odlétá na dva měsíce, aby v Itálii řádně ukončila pracovní poměr, a tak by si Kateřina mohla udělat víc času. Sama ještě ten den navrhne Lumírovi, že by se u něj večer zastavila. Tam na ně na oba čeká překvapení. 

Magda se Ireně chlubí fotkami z Mirkovy svatby. Konala se o víkendu a byla nádherná. A to byla i nevěsta. Všichni se navíc chovali moc mile, takže se Magda s Prokopem nemuseli cítit nijak špatně. Magda vypráví Ireně, jak svatbu pojal Prokop. Tomu se také moc líbila, byla to skvělá párty, ale samotný obřad ho příšerně nudil. Magda se snažila ho rozněžnit, ale Prokop Magdiny náznaky pochopil tak, že se také nudí, a tak jí řekl, ať vydrží, že obřad jistě brzy skončí. Magda tak rázem přišla o jakékoliv romantické myšlenky na svou vlastní svatbu. Později Mirek posílá video ze svatby, a tak se Magda ptá Prokopa, jestli už ho viděl. Ten se na něj však ani nehodlá dívat. Účastnil se té šarády osobně a úplně mu to stačilo. 

Magda je nadšená Mirkovou svatbou
Magda je nadšená Mirkovou svatbou, Zdroj: TV Nova 

František volá Skyler, že s ní chce mluvit. Nejprve jí tedy vynadá, že mu odvezla Chrise na celý víkend a vůbec se mu neozvala. Potom se však uklidní, protože to není hlavní důvod, proč jí volá. Potřebuje si s ní konečně promluvit, a tak ji prosí, aby přišla k němu, nechala mu Chrise a věnovala mu pár minut.

Skyler nakonec souhlasí, a když k němu později dorazí, František pošle Chrise do pokoje, aby mohli být o samotě. Řekne Skyler tu velkou věc, že se s Bárou rozešli. Jenže k jeho velkému překvapení se Skyler zasekne a jedovatě se ho zeptá, co s tím má jako dělat. Takovou dobu mu to trvalo, takže se z něj teď neposadí na zadek. 

Zdroj článku:
  • Autorský text