Totální kolaps v Ulici: Kdo zachrání Blanku před smrtí?
Foto: Pavel Gwužď / Nextfoto

Totální kolaps v Ulici: Kdo zachrání Blanku před smrtí?

Luděk si usmyslel, že Blance pomůže za každou cenu. A hlavně za cenu toho, že na něm bude zcela závislá. Využívá její křehkosti a nesnesitelných depresí k tomu, aby ji bezmezně ovládal. Jeho péče ale Blanku dostane až na úplné dno a půjde jí dokonce o život.


Blančina osobní prohra

Blanka marně bojuje se závislostí na alkoholu již delší dobu. Než si vůbec připustila, že ji tento démon naplno ovládá, dostala se do pěkných šlamastik, ze kterých se jen tak lehce nedostane. Lahve s tvrdým alkoholem schovávala všude možně a navenek vystupovala jako naprosto střízlivá. Byla to ale jen její představa, protože všichni viděli, v jakém podroušeném stavu se Blanka nachází. A začalo být hůř. Ztratila své spřízněné duše, lidi, kteří ji byli nejblíže. Evžen ji opustil, s Veronikou se rozhádala a její syn Adam se na ni nemůže ani podívat. Cestičku k její spáse uvolnili Luďkovi, který se své role zachránce s největší radostí ujal. 

Čtěte také: Seriál Ulice: Blanka a alkohol – kdo z nich tento boj vyhraje?

Statečný zachránce Luděk 

Bývalý manžel by udělal cokoliv, aby se znovu dostal do Blančiny přízně. Teď měl pro to jedinečnou příležitost. Přesvědčil labilní exmanželku, že je jediný, kdo ji chápe a kdo ji chce skutečně pomoct. Pro jistotu od ní všechny ostatní odhání, aby mu do jeho terapie nikdo nezasahoval. Blanka je tak zesláblá a psychicky na dně, že se jeho manipulací nechává zmítat. 

Čtěte také: Seriál Ulice: Kam se poděli sourozenci Jordánovi

Drama a boj o Blančin život

Luděk to ale s jeho uzurpátorskou péčí přežene a Blanka naprosto zkolabuje. I přesto, že jí jde o život, nechce k ní nikoho pustit. Adam to ale nevydrží a zavolá Evžena, aby mámu zachránil. Když Evžen spatří Blanku, je mu jasné, co se v bytě odehrálo. S alkoholem a léčbou s jeho závislostí si přece jen užil své. Nehledí na Luďka a Blanku odváží do nemocnice. Jaký osud ji v nemocnici čeká? Přežije díky Adamovi a Evženovu zásahu? 

Čtěte také: Hvězda seriálu Ulice Filip Rajmont: temná minulost jeho rodiny

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Serialy

Další články z rubriky Serialy

Jaké strasti v těchto dnech prožívají hvězdy seriálu Slunečná?

Jaké strasti v těchto dnech prožívají hvězdy seriálu Slunečná?

Erika se vrací zdrcená z nemocnice s velice špatnými zprávami o Tomášovi. Nejenže má zlomené obratle, bohužel úraz zasáhl i mozek, na kterém se mu objevil otok. Což pro něj může znamenat trvalé následky. Janek se za něj přimluví u známého profesora Vopálenského, který by mu snad dokázal pomoct. Co se mu ale nelíbilo, byl rentgen, proto se sebou profesor přiváží i dalšího specialistu na úrazy páteře. Bohužel ani zprávy z hospody nejsou příznivé. Rokyta donesl chlapům, že Tom žádnou naději nemá a doktoři jen mlží. A tím špatné časy na statku zdaleka nekončí.

Ivan Lupták z Ordinace v růžové zahradě 2 se živí jako číšník. Jak mu tato profese sedí?

Ivan Lupták z Ordinace v růžové zahradě 2 se živí jako číšník. Jak mu tato profese sedí?

Po tom, co se Lucie rozhodla odjet na nějaký čas do zahraničí, ujali se baru U Čerta dvě jiné hvězdy Ordinace - Vojta Kratochvíl (Ivan Lupták) a Marek Doležal (Štěpán Benoni). Vzali to jako obrovskou výzvu, protože provozováním restaurace byli dosud nepolíbení. Vojta váhal, zda se vydat tímto směrem, ale po tom, co mu Marek navrhl, že do toho půjdou společně, spanilá barová jízda dvou lékařů kamenické nemocnice může začít.

Nejlepší hlášky z bláznivého sitcomu Alf. Vzpomínáte na ně?

Nejlepší hlášky z bláznivého sitcomu Alf. Vzpomínáte na ně?

Pamatujete ještě na mimozemšťana Alfa, který přistál na Zemi a zabydlel se u rodiny Tannerových? Jeho smysl pro humor a hlášky se staly opravdu nezapomenutelnými a určitě stojí za zmínku. Od premiéry sitcomu už uběhlo 35 let, tak se nad Alfovými vtípky pojďte ještě jednou zasmát.

Seriál Anatomie života: Vrchní sestra Helena byla obviněna ze smrti jejího manžela

Seriál Anatomie života: Vrchní sestra Helena byla obviněna ze smrti jejího manžela

Helena Javorská je vrchní sestrou na urgetním příjmu a poslední dva roky neprožívala úplně šťastné období. Nekonečně dlouhou dobu čekala, až se její manžel Richard probudí z kómatu. Čím déle byl ale jeho stav stále stejný, zmínila se dceři Alici, jestli by nebylo pro všechny méně bolestivé nechat otce odejít. O tom ale Alice nechtěla nic slyšet a obvinila svou matku, že se ho chce zbavit. Toto obvinění se ještě více umocnilo po tom, co její otec zemřel.

Seriál Ulice: Kterápak uloví Prokopa. Usměvavá žačka, nebo ambiciózní ředitelka?

Seriál Ulice: Kterápak uloví Prokopa. Usměvavá žačka, nebo ambiciózní ředitelka?

Od té doby, co profesorka Irena Landová usedla na ředitelské křeslo, stala se z ní ambiciózní dáma plná nových podnětů a nápadů. Posledním z jejích velkolepých plánů je ulovit mladého a pohledného profesora, Prokopa Junka, který přibyl do učitelského sboru. Ten se zdá být ale líbivým i pro mladé studentky, třeba pro Petru, lásku Adama Voláka.


Další články z rubriky Serialy