Teorie velkého třesku: Paní Wolowitzová a její nezapomenutelný "krocbůčryb"
Foto: www.shutterstock.com

Teorie velkého třesku: Paní Wolowitzová a její nezapomenutelný "krocbůčryb"

Teorie velkého třesku: Paní Wolowitzová a její nezapomenutelný "krocbůčryb" Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
V roce 2007 vtrhl na televizní obrazovky americký sitcom The Big Bang Theory, který si ihned získal velkou popularitu. Postupně dobyl přední místa filmových žebříčků.

Děj se odehrává v jednom domě v Pasadeně, kde žijí dva vědci Leonard Hofstadter a Sheldon Cooper. Jejich nudný život plný vědátorských řečí a hraní her na počítači okoření přitažlivá Penny, která se přistěhuje do bytu naproti. Svým bezprostředním přístupem si brzy získá přízeň obou vědců i jejich dvou přátel Rajeshe Koothrappaliho a Howarda Wolowitze.

Čtěte také: Paní Wolowitzová z Teorie velkého třesku: Budete překvapeni, jak milý obličej vlastní žena s tak protivným hlasem

Howard Wolowitz je směšný malý židovský mužíček, stále bydlící v domě své matky. Howardův otec opustil Debbie Wolowitzovou v době, kdy byl Howard malý chlapec. Debbie zůstala na výchovu syna sama. Jedná se však o ženu s velmi ráznou povahou, která Howarda nejčastěji vytáčí svým křikem a neustále ho ztrapňuje před jeho přáteli.

Čtěte také: Teorie velkého třesku: 12 nejzajímavějších faktů ze zákulisí

Tato postava nikdy není vidět, pouze je slyšet a kolují o ní v seriálu nesčetné vtipy. Matka Wolowitzová byla zpočátku pouze žena, se kterou se Howard neustále překřikoval. Avšak později si ji ostatní protagonisté zamilovali také pro její skvělou kuchyni. Nejznámějším a nejdivnější jídlem v seriálu bylo její vyhlášené Krocbůčryb. Pokrm podávaný u Wolowitzů na Vánoce, skládající se z pečeného krocana, nadívaného bůčkem a rybou.

Čtěte také: 9 nejlepších hlášek z Teorie velkého třesku

Howardova manželka Bernardette měla s paní Wolowitzovou nejdřív složitý vztah. Později se však usmířily a k Howardovu zděšení se Bernardette začla podobat jeho matce a napodobovat její nepříjemný hlas. Zdrojem potíží mezi Bernardette a paní Wolowitzovou byla Howardova přílišná rozmazlenost. Po odchodu otce se z Howarda stal mamánek. Velkým problémem bylo v seriálu Howardovo stěhování k Bernardette. Neustále vyžadoval, aby trávili čas v matčině domě a nebyl schopen s ní začít žít plnohodnotný partnerský život. Brzy se však pochlapil a k Bernardette se nastěhoval.

Debbie Wolowitzová, ač neviděna je jednou z nejoblíbenějších postav v seriálu. Její hlas namluvila americká herečka italského původu Carol Ann Sussiová, která byla známá především na divadelních prknech.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy