Paní Wolowitzová z Teorie velkého třesku: Budete překvapeni, jak milý obličej vlastní žena s tak protivným hlasem
Foto: www.shutterstock.com

Paní Wolowitzová z Teorie velkého třesku: Budete překvapeni, jak milý obličej vlastní žena s tak protivným hlasem

Skrývání některých postav v seriálech pomáhá divákům utvářet si vlastní představu o tajemné osobě a vytváří v něm určitý druh napětí, zda se jeho představa slučuje se skutečností. I paní Wolowitzová se stala tajemnou postavou, která fanoušky seriálu nechala napnuté do poslední chvíle.

Paní Wolowitzová z Teorie velkého třesku: Budete překvapeni, jak milý obličej vlastní žena s tak protivným hlasem Další fotografie v galerii >

Tak trapná až je vtipná

Paní Wolowitzová je milující matkou Howarda Wolowitze. Je popisována jako obézní židovka s knírkem a v seriálu nebyla nikdy zcela viděna. Se svým synem se neustále dohaduje a perlí hláškami, které jsou tak trapné až jsou vtipné. 

Paní Wolowitzová byla v úspěšném sitcomu slyšena po 8 sezon, dohromady v 39 dílech. Její uječený hlas do češtiny věrně nadabovala Zuzana Skalická.  

Zemřela ve spánku

Představitelka paní Wolowitzové Carol Ann Susi zpočátku vůbec netušila, že v seriálu nebude nikdy spatřena. Narodila se v Brooklynu a vystudovala herectví v New Yorku. Během své čtyřicetileté kariéry si zahrála v řadě televizních filmů, byla také divadelní herečkou a namluvila několik počítačových her. 

Čtěte také: Záhadná postava, která se celý seriál schovávala za plotem. Jak ve skutečnosti vypadá soused Wilson z Kutila Tima?

Ve svých 62 letech dostala rakovinu a brzy nato zemřela. Tvůrci seriálu se rozhodli Howardovu matku nechat zemřít. Howard se z telefonátu dozvídá, že matka zemřela na Floridě, ze spánku na dovolené už se nikdy neprobudila.

Památka na paní Wolowitzovou

Když se Howardovi a Bernadette narodí dcera Halley, která je na obrazovce pouze slyšet, výkřiky holčičky zní podobně jako hlas její babičky paní Wolowitzové. Tvůrci si tak nejen ušetřili problémy s dítětem na place, ale také poctili památku paní Wolowitzové. Přípomínkou je i její fotografie na Sheldonově a Leonardově lednici.

Čtěte také: Ošklivý naháč ze seriálu Přátelé odtajněn. Tvůrci chtěli udržet tajemství

Žena s nezaměnitelným hlasem možná nikdy nebyla vidět, ale stala se nezapomenutelnou ikonou celého seriálu a svým hlasem naplnila obraz i srdce diváků.

Jste zvědaví, jak vlastně představitelka paní Wolowitzové vypadá? Mrkněte do galerie!

DOPORUČUJEME

Novinky