Nekončící série prostě pojede dál: Rychle a zběsile neskončí ani devátým dílem
Foto: s_bukley / Shutterstock

Nekončící série prostě pojede dál: Rychle a zběsile neskončí ani devátým dílem

"Rychle a zběsile" je jednou z nejúspěšnějších akčních filmových řad všech dob a přesto, že se do kin dostane devátý díl, Vin Diesel a jeho gang pojedou dál. "Rychle a zběsile 9“ se má zveřejnit po pandemii, ale až dvě další pokračování uzavřou tuto jedinečnou sérii, a to ohromným finále.


Kdy uvidíme devítku?

Film „Rychle a zběsile 9“ měl být úplně původně vydán již v dubnu 2019. V tu dobu se však natočil a zveřejnil spin-off „Hobbs a Shaw“, tudíž byl devátý díl originální řady odložen na rok 2020. Když zasáhla korona, musel být datum znovu pozměněn. V současné době je aktuální datum vydání 25. června 2021. Oficiální datum zahájení pro Evropu stále neexistuje. Pokud se do té doby znovu otevřou kina, dal by se taktéž očekávat červen, ale v této divné době není nic jasné.

Devátý díl série se točí hlavně kolem rodiny, protože Dominic Toretto (Vin Diesel) je najednou konfrontován se svým dávno ztraceným bratrem Jakobem (John Cena). Ten není jen brilantním zlodějem a ledově chladným zabijákem, ale také zručným řidičem rychlých aut – stejně jako Dominic. Je jasné, že se tedy můžeme těšit na skvělý bratrský souboj. Mimoto se budou v tomto filmu objevovat scény představující vzpomínky, ve kterých bude Dom Toretto jako dítě. Mladou verzi hlavního hrdiny hraje nikdo jiný než opravdický syn Vin Diesela. Mnohem více vzrušující však je, že Dom & Co. zjevně skončí ve vesmíru, což je vlastně jediné místo, kam by tahle skupinka šílenců ještě mohla zajet.

Dvě další pokračování

Po filmu „Rychle a zběsile 9“ na nás čekají další dvě pokračování, o kterých se zatím ví jen málo. Víme jen, že to budou poslední dvě části ságy, které budou (stejně jako Marvelové „Avengers: Infinity War“ a „Avengers: Endgame“) koncipovány jako úzce související dvoudílná série. Další spin-off s vedlejšími postavami jako v "Hobbs & Shaw" nejsou po tomto finále vyloučeny, jediné, co definitivně skončí je takřka nekončící sága s názvem „Rychle a zběsile“. Ale aspoň se můžeme těšit na tři filmy, které nám osladí velké finále.

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Další články z rubriky Akční filmy

Uhodnete, kdo je vůbec nejoblíbenějším filmovým hrdinou všech dob?

Uhodnete, kdo je vůbec nejoblíbenějším filmovým hrdinou všech dob?

Pokud jste vsadili na jednoho odvážného archeologa, který tráví čas mezi výpravami a za školní katedrou, tak jste se trefili. Ono to nebylo zase tak těžké. Indiana Jonese máme rádi.

Kolosální primát proti bájnému monstru: Konečně se dočkáme filmu „Godzilla vs. Kong“
75%

Kolosální primát proti bájnému monstru: Konečně se dočkáme filmu „Godzilla vs. Kong“

Po několika odkladech (kvůli koronaviru) se první velkolepé hollywoodské setkání legendárních obřích příšer konečně uskuteční v roce 2021. První trailer neslibuje jen bezhlavé ničení a krvelačný boj, ale také menší a neočekávané překvapení.

5 nejoblíbenějších komiksových postav. Kterou z nich máte nejraději

5 nejoblíbenějších komiksových postav. Kterou z nich máte nejraději

Komiksy a komiksové filmy jsou stále populárnější. Ze zábavy pro děti je dnes téměř nový kult. Superhrdinové se postupně stali nezaměnitelnou součástí filmového světa a dnes na ně narazíte snad na každém rohu. Které komiksové postavy se ale dostaly tak vysoko, že se staly těmi nejoblíbenějšími?

3 zajímavosti Deadpoola, které prostě musíte znát

3 zajímavosti Deadpoola, které prostě musíte znát

Deadpool se dočkal celkem silné fanouškovské základny již po prvním zfilmování v roce 2016. Oblíbili si ho i ti, kteří neměli nejmenší ponětí o jeho charakteru z komiksového světa. Proto si představíme tři fakty o Deadpoolovi, které možná neznáte.

Pět žen, které do běla rozpálily i agenta s povolením zabíjet

Pět žen, které do běla rozpálily i agenta s povolením zabíjet

V následujícím textu si představíme pět krásných žen, které stály po boku Jamese Bonda. Připomeneme si inteligentní Lois Chiles, která ke své kráse přidala i nesmírnou inteligenci a stala se tak pravým parťákem Jamese Bonda. Následně Evu Green s jejím zajímavým obličejem a uhrančivým pohledem. Femke Jenssen jako šílenou ruskou stíhací pilotku. Snědou krásku Halle Berry s krátkým sestřihem a ke konci Bérénice Marlohe, která nám přinesla velice silný osobní příběh.


Další články z rubriky Akční filmy