Rychle a zběsile 9: Svalovec Vin Diesel za volantem luxusních bouráků a nebezpečně krásná Charlize Theron
Foto: www.shutterstock.com

Rychle a zběsile 9: Svalovec Vin Diesel za volantem luxusních bouráků a nebezpečně krásná Charlize Theron

Rychle a zběsile 9: Svalovec Vin Diesel za volantem luxusních bouráků a nebezpečně krásná Charlize Theron Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Film, který voní benzínem, je pokračováním automobilové ságy, na které vyrostla celá generace obdivovatelů „vytuněných auťáků“ a drsných chlapíků. Rychle a zběsile 9 přijde do kin příští rok.


Těžko říct, zda je větším lákadlem tohoto filmu nálož pořádných auťáků nebo dechberoucí svalovec s pohledem „posledního spravedlivého“.

V devátém pokračování příběhu, který nás opět vtahuje do prostředí řvoucích motorů (už od roku 2001) se můžeme těšit na dokonalého Dominica Toretta nejen v roli drsňáka, ale i něžného a pozorného otce, kterého otcovství zasáhlo stejnou silou jako jeho láska k rychlým vozům.

Vin Diesel za volantem a Justin Lin jako režisér jsou zárukou kvality, koncentrovaného napětí a filmových triků, které leckomu zvednou hladinu adrenalinu.

Nebude chybět krásná Charlize Theron v roli Cipher, která si našla poslední roky zálibu ve ztvárňování silných a nebezpečných žen.

Fanoušci této automobilové ságy si už určitě vychutnali všechny dostupné trailery, které byly vypuštěny do světa a na film se můžeme těšit a doufat, že to konečně vyjde v dubnu příštího roku.

Kromě Vin Diesela se můžeme těšit i na další populární tváře, například Michelle Rodriguez v roli Letty Toretto, nebo kouzelnou dámu, Helen Mirren, v postavě Magdalene Shaw, která jako by nestárla. Objeví se i Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Ludacris a další.

A dobrá zpráva je, že devítkou to ještě zdaleka nekončí.

A ještě trocha zajímavostí na závěr:

  • Auta, která si zahrála ve filmové sérii se stala velice vyhledávanými kousky sběratelů modelů aut.
  • Vin Diesel se jmenuje Marc Sinclair a pochází z dvojčat (bratr je Paul). Nepoznal biologického otce, ale od matky ví, že má v sobě hodně exotické krve (a nutno podotknout, že to je dobře nadávkovaná exotika). S herectvím už se potkal v dětství, asi v sedmi letech. To se spolu se svým bratrem a partou kamarádů vloupali do jednoho divadla a umělecký ředitel, místo zavolání policie, nabídl chlapcům divadelní role. Ale jak dospíval, měl Vin trochu problém se svým netypickým neamerickým vzhledem, a tak pořádná role dlouho nepřicházela. Zlom nastal až s filmovou sérií Rychle a zběsile, která ho vystřelila až na vrchol.

Máte rádi akčňáky plné rychlých aut a sexy chlapů? Co třeba Kurýr 2 s Jasonem Stathamem?

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Akční filmy

Další články z rubriky Akční filmy

Wanted (2008): Sám velký Tarantino film natáčený v Česku označil jako přelomový
71%

Wanted (2008): Sám velký Tarantino film natáčený v Česku označil jako přelomový

Angelina Jolie, Morgan Freeman, James McAvoy a mnoho dalších jsou součástí adaptace drsného akčního komiksu Wanted. Život mladého Wesleyho Gibsonna není nijak zvlášť zajímavý, což si uvědomuje i on sám.

Sherlock Holmes (2009): Film, kde hlavní hrdinové za sebe nenechali zaskakovat kaskadéry
80%

Sherlock Holmes (2009): Film, kde hlavní hrdinové za sebe nenechali zaskakovat kaskadéry

Nad Londýnem se stahují mraky a celé jeho obyvatelstvo je v nebezpečí. Právě proto přijíždí Sherlock Holmes se svým věrným společníkem Watsonem, aby zabránili další pohromě – rituálním vražděním Lorda Blackwooda. Ovšem vzhledem k jeho sklonům k černé magii bude pro Holmese skutečným oříškem, celou záhadu vyřešit.

Kurýr 2: Skvělý akčňák, který vás nadchne stejně jako první díl!
82%

Kurýr 2: Skvělý akčňák, který vás nadchne stejně jako první díl!

Po třech letech se opět vrací Jason Statham v roli Kurýra. Kurýr je tichý a spolehlivý muž. Nikdy se na nic neptá, pouze vykonává rozkazy. Doručí cokoliv kamkoliv. Je vždy chladný a bez emocí.

První rána (1996): Mrkněte se  na film s Jackie Chanem. Jak se při natáčení zranil? A jak drsnou školu absolvoval?
74%

První rána (1996): Mrkněte se na film s Jackie Chanem. Jak se při natáčení zranil? A jak drsnou školu absolvoval?

Koprodukční akční dobrodružná komedie USA a Hongkongu představuje honkongského policistu Jackieho, který má za úkol sledovat podezřelou krásku z Ruska. Jackie v něm ukazuje naplno svůj herecký talent. Tento film si dokonale vychutnáte.

Transformers (2007): Kdo stojí za velkým úspěchem filmu a kde byl až nečekaně úspěšný?
77%

Transformers (2007): Kdo stojí za velkým úspěchem filmu a kde byl až nečekaně úspěšný?

Film Transformers přivádí na scénu jednu z nejoblíbenějších hraček, kdy se auto dokáže proměnit v robota. Filmový projekt, který nejprve všichni odepisovali, získal skvělého režiséra i producenta, a vystřelil se tak do raketových výšin veleúspěchu.


Další články z rubriky Akční filmy