Dnes v Ulici: Magda skončí v posteli s Prokopem. U Marečků naopak není pro intimnosti žádný prostor

Dnes v Ulici: Magda skončí v posteli s Prokopem. U Marečků naopak není pro intimnosti žádný prostor
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Prokop se dnes zase vybarví. Ačkoliv udržuje poměr se Soňou, není mu blbé vlézt do postele i Magdě. To u Marečků nemůže být o intimnostech žádná řeč. V bytě je zkrátka přeplněno.

Irena opět ukazuje, jak věci nemá pod kontrolou

Ireniny nálady dále kolísají nahoru a dolů. Podle toho, jak se malý Jaromírek vyspí a jestli ho něco trápí. Teď má opět horečku a Radovan neví, co s tím. Vyrušuje Irenu ze schůzky, protože je to samozřejmě akutní. Soňa si jen mne ruce. Přesně tohle potřebuje. Dělá jí radost, když Irena nestíhá. Magdu to samozřejmě přirozeně trápí. Také ona si však myslí, že by měla Irena zvolnit. Ale co chtěla, to má. Kdyby tehdy Magdu nezbavovala funkce ředitelky, možná už by se Soňou vymetla. Teď si ji obě hřejou na prsou jako hada. Je jen otázkou času, kdy Soňa vyrukuje se svým zlostným plánem usednout do ředitelského křesla. A pak už školu vůbec nic nezachrání. Například takový Otík pod Soňou určitě pracovat nebude.

Se záměrem vzít si pár věcí ze sklepa Prokop navštěvuje Magdu

Jenže ani Soňa nemá přehled o všem. Například vůbec netuší, že je Prokop u Magdy v bytě a dělají tam věci, které by se jí nelíbily. Protože si chtěl od Magdy ze sklepa vytáhnout nějaké své věci z vysoké školy, zastavil se za ní. Našel ji zrovna ve velmi dobré náladě, jak vaří omáčku na špagety. Ty mu koneckonců i nabídne. Oba v tu chvíli ani netuší, že o pár okamžiků později spolu skončí v posteli. Že stará láska nerezaví? Možná. Pokud se to Soňa dozví, bude strašně řádit. A jestli tohle bude pokračovat, dozví se to určitě. Vždyť spolu sdílejí jediný vchod, ve kterém je těžké se nesetkat.

Mára se ke Karle pomalu nemůže ani přitulit

To u Marečků mohou na nějaké intimnosti úplně zapomenout. V jednom bytě se mačkají jako sardinky a soukromí nemají ani u sebe v posteli. Za dveřmi jim pořád někdo chodí. Buď se na televizi dívá Luboš, nebo Věrka. Kryštofovi by to ani tak nevadilo. Přece jen je dělí dveře. Karla však o žádném milování nechce ani slyšet. Je jí to krajně nepříjemné. Kryštof si tak musí nechat zajít chuť. Ostatně i Luboš si stěžuje na to, že s Věrkou nemají žádné soukromí.

Společné bydlení všem zúčastněným nevyhovuje

A protože je Karlino rameno už lepší a také Luboš už na nohu došlapuje, je jen otázkou času, kdy se Věrka s Lubošem seberou do svého bytu. To si pak ale Karla bude muset zvyknout na fakt, že pro manžela a kluky nemá teplou večeři. Možná, že kdyby měli o trochu více místa, tento způsob bydlení by jim i vyhovoval. Kryštof se může učit, Karla se věnuje kariéře a o kluky je dobře postaráno. Takhle se už ale dostavuje ponorková nemoc.

Zdroj článku:
  • Autorský text