Marie Roklová si najala soukromého detektiva. Co zjistil?

Marie Roklová si najala soukromého detektiva. Co zjistil?
Do života postav seriálu ZOO se opět připletl soukromý detektiv. Nyní jeho služby využila ředitelka zoo Marie Roklová. K čemu si detektiva najala a co se mu podařilo zjistit? A jak celá situace zamíchá vztahy v rodině Roklových?

Není novinkou, že se v seriálu ZOO tu a tam na scéně objeví soukromý detektiv. S ohledem na počet tajností, intrik a složitých vztahů mezi jednotlivými postavami přijdou jeho služby často vhod. Mnozí z diváků seriálu mají jistě stále v paměti soukromého detektiva, kterého si Markéta najala na špehování Alex. Jeho přítomnost značně zkomplikovala život Viky, Markovi i dalším lidem v jejich okolí.

Tentokrát byl detektiv povolán přímo ředitelkou zoo Marií Roklovou. K čemu však ředitelka služby soukromého detektiva může potřebovat? Snaží se snad získat informace na intrikány Lubora Brázdu či Alberta Poláka? Nebo se rozhodla prošetřit někoho ze svých zaměstnanců?

Ani jedno z toho. Marie se tentokrát zaměřila na svoji vlastní rodinu. Konkrétně se rozhodla věnovat se případu zneužívání svého syna Vojtěcha, ke kterému mělo dojít během jeho pobytu v pasťáku. Dost ji totiž trápí, že údajný viník celé situace, vychovatel Vondrásek, zůstal navzdory zvrhlostem, které prováděl na jejím synovi, bez trestu.

Parta ze ZOO. Zdroj: Pavel Gwužď / Nextfoto

Rozhodne se tedy dát Vondráska prošetřit. A výsledek? Vondrásek nejenže je na svobodě, ale dokonce stále pracuje jako vychovatel, přestože již v jiném ústavu, než byl Vojtův pasťák. Marie je otřesena a rozhodne se informaci předat i Vojtovi. Díky jejich nově obnovenému přátelství ji Vojta přijme a postupem času také uznává, že je třeba jednat. Rozhodne se tedy vzít situaci do svých rukou…

V následujících dílech seriálu ZOO se pak ukáže, jak se celá záležitost s Vondráskem vyvine. Zatím můžeme jen říct, že mezi Vojtou a jeho bývalým ošetřovatelem dojde i na osobní setkání. Vojta navíc bude mít podporu prakticky celé rodiny včetně babičky Běly, která se situaci rozhodne řešit na vlastní pěst.

V nové sezóně ZOO se tak jistě dočkáme rozuzlení tohoto sporu a budeme doufat, že Vondrásek bude patřičně potrestán. Na nové díly se můžeme těšit již od září, ochutnávka několika epizod je pak již nyní k dispozici na internetovém portále iPrima.cz.

Zdroj článku:
  • autorský text