Zlatá labuť: Vyznání Roberta Mikluše jeho seriálové manželce je dojemné a romantické

Zlatá labuť: Vyznání Roberta Mikluše jeho seriálové manželce je dojemné a romantické
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Právě v těchto dnech si můžeme sympatického rodáka z Ostravy připomenout také v seriálu Doktor Martin, kde hraje trochu komického policistu, který není zrovna nejbystřejší a má problém se seznamováním. Jeho role ve Zlaté labuti je však úplně odlišná.

Lukáš Mašek se dokázal přenést přes Irenino lesbické období, a přestože je mu jasné, že je jeho žena stále odlišná, dokáže ocenit její snahu. On sám se ze všech sil a za všech okolností vždy snažil udržet rodinu. Na Irenu sice nebyl vždy nejpříjemnější, ale ani zdaleka jí neublížil tak moc, jak by mohl.

Navíc je jediným členem rodiny, který se žádným způsobem nepodbízí Němcům. Na druhou stranu, nikdy se proti nim ani nepostavil, pokud šlo o rodinnou spolupráci. Spíše se snaží nevyčnívat a neupozorňovat na sebe. Jak už bylo několikrát zmíněno, je vlastníkem několika bytových domů a mezi jeho nájemníky patří i lidé, kteří nejsou u Němců v oblibě.

Čtyřicátník Robert Mikluš si na popularitu musel počkat. Rodiče pro něj plánovali kariéru právníka, ale on měl jiné sny a šel si za jejich splněním.

Neměl zvučné jméno a ani postavu Adonise, takže musel pracovat déle a více, aby konečně prorazil. Dnes je Mikluš členem činohry Národního divadla. Kromě toho bude své herecké zkušenosti předávat studentům DAMU.

V pořadu Jana Krause se Mikluš zmínil, že rodiče chtěli, aby si našel povolání, kde bude vydělávat velké peníze. Ale nakonec si jeho maminka pochvalovala, že se stal hercem. V pořadu také nešetřil dobrými radami. Podle Mikluše se člověk nemá snažit vyhrát za každou cenu, protože je stejně důležité dělat i chyby.

Kučera a Mašek u Ireny v kanceláři
Kučera a Mašek u Ireny v kanceláři | Zdroj: TV Nova

Fanynky odzbrojil svým příspěvkem na Instagramu:

Irena. Má seriálová manželka. Díky ní stále hledám své sebevědomí. Zejména to herecké. Když se směje, je to jako když najdete plyšovou hračku z dětství. A hned vzápětí Vás popraví pohledem a oběsí na slově,

napsal Mikluš v příspěvku na sociální síti.

Trefněji snad ani seriálové manželství Ireny a Lukáše nelze popsat. Tím však jeho upřímné vyznání k seriálové manželce neskončilo.

Když jsme se potkali poprvé, už jsme se znali. Nedokončený příběh loňského sněžení. Z kapes se jí sype něha a starostlivost. Je vždy připravená jako míček na podání, který zvednete z hedvábné pavučiny laviček odpočinku. K obdivu je nepřilnavá. Nezkoušejte to. Když se jí podíváte do očí, kanou Vám slzy radosti a pokání. Vzácná žena. Děkuji Ti, Kristýnko. Za to, že jsi,

vyznal se herec ze svých citů ke své seriálové manželce.

Zdroje článku: