O titul nejotravnější postavy v Ulici se aktuálně perou dvě hysterické ženské

O titul nejotravnější postavy v Ulici se aktuálně perou dvě hysterické ženské
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Když je nějaký seriál na obrazovkách tak dlouho, vystřídá se v něm pochopitelně pestrá řádka postav. Dá se předpokládat, že všechny nebudou divákům úplně po chuti. Zajímavé ale je, jak se žebříček těch nejotravnějších průběžně mění. Momentálně mu vévodí proradná Soňa a příšerní Klímovi.

Intrikánka Soňa je s přehledem na čele

Kdo byl v Ulici jednou považován za nenáviděného padoucha, se mohl díky zásahu scenáristů časem polepšit a vypracovat mezi největší oblíbence. Nebo to samozřejmě může být obráceně. Když se hrdina objeví na scéně poprvé, diváci si od toho slibují vítané zpestření, ale pak najednou nestačí žasnout, co za zloducha se z nového přírůstku vyklubalo.

Soňa vystrnadila Magdu, teď je na řadě Irena.
Soňa vystrnadila Magdu, teď je na řadě Irena. | Zdroj: TV Nova

V současnosti si prvenství na žebříčku nejotravnějších a nejvíce nenáviděných postav Ulice s náskokem drží zástupkyně Soňa Čechová. Intrikami a lstmi sesadila Magdu z ředitelské židle a dá se předpokládat, že totéž brzy udělá s Irenou Landovou. Nemluvě o tom, jak snadno dokázala svést naivního Prokopa. Téměř každý se nechal obalamutit její mistrovskou přetvářkou, tedy kromě diváků a Otíka. Syn Erik si z ní nic nedělá a svými průšvihy ji často dohání k nepříčetnosti.

Ačkoli herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková dostává za roli Soni od fanoušků seriálu pořádnou čočku, hrát zápornou postavu ji baví. Mohla díky tomu vystoupit ze zavedené škatulky – doposud ztvárňovala především víly a princezny. Nejrůznější intriky si dle svých slov v Ulici opravdu vychutnává.

Klímovi zdatně sekundují, zejména Iva je otravná

Poslední dobou patří mezi nevíce kritizované postavy skoro všichni členové rodiny Klímových, především ukňouraná Iva v podání Hany Baroňové. Ta dokonce přiznala, že emoce, které postava prožívá, se jí kolikrát drží i mimo ateliéry, když se po natáčení vrací domů.

Mnohým divákům lezlo na nervy už to, jak přehnaně reagovala na zamlklé těhotenství, ačkoli je evidentní, že takovou věc může každá žena prožívat úplně jinak. U matky tří dospělých či dospívajících dětí se ovšem očekává, že bude ztrátu nenarozeného miminka snášet lépe. Teď, když se tvůrci rozhodli vnést do děje dramatickou bouračku, jsou diváci rozhořčení ještě víc, jelikož tuší, že v nejbližších týdnech se nebude řešit nic jiného než další výstupy věčně fňukající Ivy. Nejradši by byli, kdyby celá rodina z Ulice zmizela.

Kritice diváků neunikne prakticky nikdo

Upřímně řečeno by se ale v každé rodině našel někdo, kdo u diváků nevzbuzuje velké sympatie. Např. u Marečkových by to byl Kryštof, vnímaný jako podivín a budižkničemu bez vzdělání, anebo také všetečná Věra, která do všeho strká nos.

V rodině Blanky by to musela být Blanka samotná vzhledem k tomu, jak se chová vůči Evženovi kvůli jeho snaze pomáhat dalším alkoholikům. Ani Evžen však nesklízí kdovíjaký obdiv, hlavně proto, že se rozčiluje, kdykoli padne zmínka o jeho exmanželce Haně. A Kristýna? Ta se podle některých nepříjemně šklebí a také každou chvíli fňuká. Zkrátka, v Ulici se zřejmě nenajde nikdo, kdo by diváky nerozčiloval alespoň občas.

Kristýna se opět v někom zklamala.
Kristýna se opět v někom zklamala. | Zdroj: TV Nova
Zdroj článku:
  • Autorský text