Vztah Lucky a Franty skončí dřív, než začal. Mladík možná už ani nebude v Ulici

Vztah Lucky a Franty skončí dřív, než začal. Mladík možná už ani nebude v Ulici
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Některým dvojicím, jakkoli sympatickým, láska není souzena. Ani Miloš s tím nic nenadělá. Lucka a František si uvědomí, že jejich vztah je čistě přátelský a že k sobě nic hlubšího necítí. Ke všemu bude nadaný student přijat na Erasmus, a tak by se ani nemohli vídat. Třeba odejde i ze seriálu.

Smůla, Miloši, jiskérka nepřeskočila

Nebýt Miloše, možná by se František a Lucie nikdy nesnažili dávat dohromady. V nejnovějších dílech Ulice si totiž oba uvědomí, že je to k sobě vlastně ani moc netáhne. To pan Knobloch a jeho rodina je pořád postrkovali k sobě, jako by si byli souzeni, ale jiskra nakonec nepřeskočila. Alespoň si to Franta a Lucka namlouvají.

Ve chvíli, kdy se mladík rozhodne vztah, který popravdě ani pořádně nezačal, ukončit, dívka ho předběhne a udělá to za něj. Dokonce si za tím účelem vymyslí starou lásku, s níž se prý po letech zase potkala a sblížila. Zalže Františkovi jen proto, aby mu nelámala srdce krutou pravdou, že se do něj nedokázala zamilovat. Uvědomuje si přitom, jak milý je to kluk, ale to víte, city se vynutit nedají, byť Miloš pro to dělal první poslední.

Ještěže spolu Franta a Lucka nebudou

Lucčino rozhodnutí Frantu překvapí. Nečekal, že ho tak snadno hodí přes palubu, ale mrzí ho to hlavně proto, že mu dost pocuchala sebevědomí. Místo aby dal kopačky, potupně je dostal. Přitom by s krásnou obsluhou z kavárny nemohl chodit, ani kdyby chtěl, jelikož mu ve škole potvrdí účast na Erasmu.

Bude tedy moct studovat v Amsterodamu, což znamená, že bude mít i více času na synka, ale mnohem méně příležitostí jezdit do Prahy. Radostnou novinku nese těžce Anička, jíž se bude samozřejmě stýskat, a především Miloš, jenž po Bedřichovi ztratí dalšího kamaráda. Zbude mu už jenom Vítek.

Lucka přizná Šárce, že Frantovi lhala.
Lucka přizná Šárce, že Frantovi lhala. | Zdroj: TV Nova

Bylo by asi zajímavé sledovat, jak se Lucka a Franta nakonec ještě rozmyslí a uvědomí si, že se mají rádi. Této možnosti však diváci příliš velkou naději nedávají, mnozí navíc oceňují, že se cesty nesourodého páru rozcházejí.

Myslím si, že to mají s Frantou stejně. Kdyby se do toho nemontovali Knoblochovi, tak jsou jenom kamarádi.

„Žádné jiskření jsem tam neviděla. Nebýt Knoblocha, tak se nic neděje. Vůbec k sobě nepasovali, nemá cenu se do něčeho nutit, když tam nic není.“

„Já už se fakt bála, že je dají dohromady.“

Jako kriminalista by František neuspěl

Téměř nikoho tedy nemrzí, že Františkovi potenciální vztah nevyšel. Upřímně, spousta fanoušků seriálu by ocenila, kdyby on sám zmizel a už se nevracel. Někteří ho kritizují kvůli nemodernímu účesu a oblečení nebo proto, že koktá a vyvaluje oči. Zmíněný Erasmus podle nich značí, že postava se možná zcela vytratí z Ulice.

Franta pojede na Erasmus a upřímně mi tam chybět fakt nebude. Jeho role jako mladého studenta už mne nebaví a hlavně jeho vykulené oči a koktání taky ne.

„Místo Bedřicha a Jardy měl zmizet Franta, Lumír, Knobloch. Jen si neumím představit Frantu, jak hraje kriminalistu nebo masového vraha,“ naráží divačka na to, že herci odcházející z Ulice se často přesouvají do kriminálních seriálů. „Vždyť by pořád brečel.“

Miloš přijde o dalšího kamaráda.
Miloš přijde o dalšího kamaráda. | Zdroj: TV Nova
Zdroje článku:
  • Autorský text,
  • čtenáři