Bobby Sixkiller ze seriálu Odpadlík už dávno nehoní padouchy, má vlastní talk show. Jak vypadá 29 let po natáčení

Bobby Sixkiller ze seriálu Odpadlík už dávno nehoní padouchy, má vlastní talk show. Jak vypadá 29 let po natáčení
Bobby Sixkiller ze seriálu Odpadlík už dávno nehoní padouchy, má vlastní talk show. Jak vypadá 29 let po natáčení Další fotografie v galerii >
Foto: oOhyperblaster / Shutterstock.com
Pod jménem Branscombe Richmond se jen málokomu vybaví tvář. Když ale řekneme Bobby Sixkiller, pravděpodobnost je vyšší, jelikož seriál Odpadlík sledovali diváci po celém světě. Co dělá pětašedesátiletý herec dnes?

Život a kariéra

Muž s indiánskou vizáží se narodil v roce 1955 v Los Angeles. Celý život pracoval jako kaskadér a herec charakterních rolí, herecké nadání zdědil po svém otci.

Velmi známým se stal díky roli v televizním seriálu Odpadlík, kde si zahrál Bobbyho Sixkillera, majitele společnosti lovců odměn.

Čtěte také: Jak dnes vypadá David Hasselhoff z Pobřežní hlídky? Od začátku natáčení již uplynulo 30 let

Dále se objevil v díle detektivního seriálu Magnum, kde ztvárnil vedlejší roli, postavu Mokiho. Později jsme ho mohli vidět ve vedlejších rolích filmů Železný orel. Objevil se také například v epizodních rolích slavných seriálů Knight Rider, MacGyver nebo Pobřežní hlídka.

Čtěte také: Jak dnes žije seriálový Odpadlík Lorenzo Lamas: Fešák s plastikami a po liposukcích si zahrál i v Pomádě

Dnes se živí jako producent, před kamerou se objevuje už jen občas. V televizní show Good Morning Hawaii zpovídá různé celebrity.

Motorky

Velká vášeň, ve volném čase totiž rád jezdí na motorce, v jeho sbírce jich najdeme několik. V roce 2003 byl uveden do motorkářské síně slávy. Stal se mluvčím motorkářské organizace, která sdružuje původní obyvatele Severní Ameriky.

Čtěte také: Nicka Slaughtera byste 30 let od natáčení Vražedného pobřeží nepoznali. Jak dnes žije?

Dnes si spíše užívá své velké rodiny, s manželkou Leilahou má čtyři děti, a vystupování s kapelou.