Jak dnes vypadá David Hasselhoff z Pobřežní hlídky? Od začátku natáčení již uplynulo 30 let
Foto: www.shutterstock.com

Jak dnes vypadá David Hasselhoff z Pobřežní hlídky? Od začátku natáčení již uplynulo 30 let

Krásný, mladý, opálený a především odvážný – tak si pamatujeme Mitche Buchannona z nejsledovanějšího seriálu všech dob! Byli jste i vy fandové Pobřežní hlídky? Víte, jak dnes vypadá a žije její hlavní herecký hrdina?

Jak dnes vypadá David Hasselhoff z Pobřežní hlídky? Od začátku natáčení již uplynulo 30 let Další fotografie v galerii >

Kalifornské slunce

Každý, kdo se chtěl od roku 1989 až do roku 2001 odreagovat, měl jasný cíl! Seriál Pobřežní hlídka se totiž dočkal neuvěřitelných 11 sérií a celkem měl 241 epizod. To už je pořádná várka opálených mladých a odvážných těl! Plavčíci v prosluněné Kalifornii tak řešili nejen trable tonoucích, ale i jejich vlastní životy. Náročnou práci záchranáře, kdy se museli potkávat s tonoucími, s mořskými živočichy nebo s nepřízní počasí, pak kompenzovali pohodovými chvílemi. Kdo by si nepamatoval vysportované tělo Pamely Anderson a Davida Hasselhoffa!

Sexy herec v akci

Role namakaného plavčíka se statečným srdcem ale nebyla pro Davida to první, v čem se proslavil. Těsně před začátkem natáčení příběhů ze slunné Kalifornie totiž exceloval v jiném seriálu, kde mělo jednu z hlavních rolí legendární mluvící auto. Pamatujete si? Ano, byl to Knight Rider! Ale je pravda, že obzvláště dámy tohoto herce obdivovaly spíše v roli plavčíka. Víte, jak dnes žije?

Sedmdesátka? Žádný problém!

Těžko uvěřit, že tomuto krasavci bude za dva roky sedmdesát! Sice jeho tvář zdobí nejedna vráska, ale všechny mu dokonale sluší a hodí se k jeho zralému vzhledu. David se kromě herectví věnuje i dabingu a znát ho můžete i jako zpěváka. Jendu píseň, která je počeštěná jako „huga čaga“ jste možná i vy nemohli dostat z hlavy! Jedná se o jeho počin s názvem Hooked on a Feeling. Klip k této písni je skutečně epický!

Dnes se David dál věnuje herectví a dabingu, nedávno se po problémech s alkoholem ukázal opět jako zpěvák v německé a rakouské televizní show. Jak dnes vypadá? Mrkněte do naší fotogalerie!

DOPORUČUJEME

Novinky