Příští týden v Ulici odstartuje veselým večírkem se dvěma Mikuláši

Příští týden v Ulici odstartuje veselým večírkem se dvěma Mikuláši
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Příští týden se diváci Ulice mohou těšit na veselou mikulášskou nadílku, ale také na spoustu dramatických momentů a pěkně vyostřené vztahy. V Blančině rodině to vře kvůli Jarce a v té Gábinině zase kvůli čmuchání redaktora Tomáška. Miloš si pak zadělá na průšvih, když pozve Ditu na schůzku.

Jak se vyvine bláznivá mikulášská nadílka?

Malí drozdové byli na letošní mikulášskou nadílku pozváni do hospody. Jaké však bude jejich překvapení, když na scénu přikvačí hned dva Mikuláši najednou? Dokonce i anděl s čertem budou koukat s otevřenými ústy, co se to u všech všudy děje. Ještě větší šok ale zažije ten, kdo pak oba Mikuláše přistihne v poněkud netradiční situaci. Kdo se schovává pod maskami a čím to je, že se k sobě tihle dva tak mají? Náramně si rozumějí nejen před dětmi v hospodě, ale především později v soukromí…

Skyler se chytá poslední šance. Získá Frantu?

Skyler neprožívá šťastné období. Po návratu z Amsterodamu už zase teskní po synkovi. Navíc je nešťastně zamilovaná do Františka, jenž se odmítá rozejít se svou současnou přítelkyní Bárou. Skyler doufala, že jejich nedávné vzplanutí něco změní, ale zdá se, že Franta to vnímá jinak. Upřímně řečeno, raději by zapomněl, že se mezi nimi něco stalo. Skyler se tak potýká s hořkým zklamáním a špatnou náladu si vybíjí na okolí. Nyní by jí však mohla svitnout poslední jiskřička naděje. Možná ještě není vše ztraceno! Ale kdo se dozví o ní a o Františkovi a jaké důsledky to bude mít?

Dusno v ordinaci – k čemu se Jarka odhodlá?

Minulý týden Luděk s Vandou načapali v bytě nečekanou návštěvu. Pohled na Blančinu zdravotní sestřičku Luďka rozhodně nepotěšil, zvlášť když pochopil, že tahle starší a nesympatická ženská chodí s jeho synem. Nadšená z toho nebyla ani Blanka, jíž Luděk všechno vyžvanil. Blanku zklamalo, že k ní Jarka nebyla od začátku upřímná. Už k ní nemá důvěru, a tak se dá předpokládat, že spolupráce v ordinaci bude odteď poněkud komplikovaná.

V dusné atmosféře dojde nechtěně k pořádné podpásovce a vše se ještě více vyostří. K čemu se Jarka rozhodne a koho tím zaskočí? A kdo se překvapivě pokusí rodinu zase udobřit?

Blanka je Jarčiným chováním pěkně zklamaná. Zdroj: TV Nova

Gábina a její blízcí čelí horlivému redaktorovi

Jirku Hermana a celou Gábininu rodinu si vzal na mušku mladý a neodbytný novinář Dalibor Tomášek, píšící pro údajně seriózní periodikum Na rovinu. Ve skutečnosti však jen touží polapit svého sólokapra a nezdráhá se kvůli tomu sáhnout po hodně nepříjemných zbraních. Gábina se mu pokusí vysvětlit, jak se věci doopravdy mají, aby zabránila tomu, že bude Tomášek v dalších článcích divoce a nepravdivě spekulovat. Situace se tím ale jen zhorší…

Kaštan svědkem choulostivé události

Při důležitých jednáních Miloš a Vítek rádi využívají asistence krásné Dity, přestože je tahle atraktivní dáma z banky velkým trnem v oku jejich manželkám. Ačkoli už teď má kvůli ní Miloš doma vojnu, je nepoučitelný a znovu pokouší Evinu trpělivost. Rozhodne se Ditu pozvat přímo do hospody, tedy naproti salonu, kde pracuje Iva. A co je horší, do jejich setkání se připlete Petr Kaštan – zrovna ve chvíli, kdy to rozhodně nevypadá, že by se mělo jednat o nevinnou obchodní schůzku.

Miloš pokouší osud. Jak dopadne jeho schůzka s Ditou? Zdroj: TV Nova