LOVEní: Natáčení se neobešlo bez smíchu, kdo byl nejvtipnější?

LOVEní: Natáčení se neobešlo bez smíchu, kdo byl nejvtipnější?
LOVEní: Natáčení se neobešlo bez smíchu, kdo byl nejvtipnější? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Eliška se těší na svůj velký den, který probíhá bez sebemenších komplikací až do doby, než jí ženich u oltáře řekne „ne“ a uteče. Hlavní oporou je její kamarádka, která se ji snaží z truchlivého delíria dostat.

Založí jí profil na seznamce, Eliška se zprvu cuká, ale uvědomí si, že už není nejmladší, a tak se vrhá do jednoho rande za druhým. Mezitím ji čeká i sestěhování s jejím nevlastním bratrem. Jak spolu tato dvojice dokáže vyjít? A podaří se Elišce najíst svou spřízněnou duši?

Herci se na natáčení museli připravit

Nabídku pro roli Pati původně získala Petra Polnišová. Ta ovšem krátce před natáčením odřekla, a tak režisér Karel Janák oslovil Evelyn Kramerovou, s kterou už jednu kladnou zkušenost měl při natáčení filmu Cuky Luky.

Natáčení s Jakubem Prachařem bylo mnohdy velmi zábavné

Roli Richarda ztvárnil herec Jakub Prachař. Ten měl při jedné scéně za úkol vyšplhat do 3. patra za Páťou. I když mu byl nabízen kaskadér, chtěl scénu natočit sám. To ale netušil, že scénu budou natáčet celou noc, kdy musel nahoru lézt asi desetkrát.

Jakub Prachař prokázal, že je skutečný bavič

V další scéně měl Richard zazpívat Elišce písničku s názvem „Lékořice“, jeho úkolem bylo ji zazpívat falešně. Jakub Prachař zpíval natolik falešně, že při scéně nebylo jednoduché se nesmát, a tak rozesmával celý štáb i herce dokola.

Smích provázel také jiné herce a komparzisty

Nesnadno se točila líbací scéna páru mladých lidí sedících v baru vedle Elišky, kterou ztvárnila Ester Geislerová. I v tomto případě dostávali oba mladí záchvaty smíchu, takže scénu se podařilo natočit až poněkolikáté.

Romantickou komedii si můžete vychutnat 21.10. na televizi Nova Cinema v 17.55 hodin. Přejeme příjemnou zábavu.