Jak vypadají Lorelai a Rory ze seriálu Gilmorova děvčata 20 let od natáčení?
Foto: www.shutterstock.com

Jak vypadají Lorelai a Rory ze seriálu Gilmorova děvčata 20 let od natáčení?

Jak vypadají Lorelai a Rory ze seriálu Gilmorova děvčata 20 let od natáčení? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Svobodná matka Lorelai a její dcera Rory žijí v krásném městě Stars Hollow. Bohužel se ale v malém městě nic neutají, a tak jejich komplikované vztahy s partnery nebo přáteli probírají občas i všichni sousedé, nebo dokonce rodiče Lorelai. Jak dnes Gilmorky vypadají?


Sarkastická matka

Lorelai Gilmorová, sarkastická a vtipná matka Rory, se ve skutečnosti jmenuje Lauren Graham a pochází z havajské Honolulu. Letos bylo této herecké dámě 53 let a nutno přiznat, že vypadá skutečně báječně! Před Gilmorkama se objevovala v seriálu Právo a pořádek. Když v roce 2007 natáčení seriálu Gilmorova děvčata skončilo, ihned naskočila do dalšího projektu – dostala jednu z hlavních rolí v seriálu Famílie. V současné době ji můžete vidět v seriálech Zoe´s Extraordinary Playlist nebo The Mighty Ducks.

Ukecaná dcera, co si dokáže poradit

Rory rozhodně nepatří mezi holky, co by stály v koutě. Je tou nejlepší dcerou odvážné Lorelai, a svou proříznutou pusou i vtipem si dokáže poradit v mnoha životních situacích. Dabovat nebo titulkovat její herecký výkon v Gilmorkách musela být skutečně sáhodlouhá práce! Její herecká představitelka, Alexis Bledel, pochází z texasého Houstonu a v září oslaví 39 let. Mohli jste ji vidět ve filmech Sin City, Konspirátor nebo Nezapomeň na lásku.

Čtěte také: Kam se poděly ženy z Dallasu: Pamela pohádkově zbohatla, Sue Ellen nestárne

Po skončení Gilmorek se objevila v seriálu Pohotovost nebo Šílenci z Manhattanu. Poslední tři roky je jejím největším projektem seriálové sci-fi drama Příběh služebnice, což je adaptace klasického románu spisovatelky Margaret Atwood. Příběh o totalitní společnosti, která je ovládána zvráceným režimem, pojednává o sexuálním otroctví žen v dystopickém Gileádu.

Jak vypadají seriálová matka s dcerou 20 let od začátku natáčení seriálu Gilmorova děvčata? Podívejte se do naší fotogalerie! Také jste patřili mezi fanoušky Gilmorek?

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy