Jak dnes žije seriálový Frasier. Má 7 dětí a stále točí
Foto: www.shutterstock.com

Jak dnes žije seriálový Frasier. Má 7 dětí a stále točí

Jak dnes žije seriálový Frasier. Má 7 dětí a stále točí Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Kelsey Grammer si mezi lety 1993 až 2004 zahrál jednoho z nejsledovanějších psychologů planety. Komediální seriál se dočkal na 263 epizod a sledovali jej diváci na celé planetě. Jak dnes žije jeho herecký představitel? Budete koukat na vitálního tatínka!


Oceňovaný seriál

O tom, že se jedná o skutečně kvalitní seriál a zábavu, nemůže být pochyb. Svědčí o tom nejen miliony diváků, co hltaly každou novou epizodu, která se v 11 sériích objevila, ale také ceny, co si show vysloužila. Několikrát byla tvorba oceňována při předávání Zlatých glóbů. Kelsey Grammer si v roce 2001 za seriál vysloužil Zlatý glóbus za nejlepší herecký výkon v komediálním počinu. Stejnou cenu si odnesl i v roce 1996 a o rok dříve. Jeho pojetí své postavy bylo vysoce ceněno.

Čtěte také: Sasha Mitchell: Jak dnes vypadá a žije herec, který svým „čéče“ bavil řadu let fanoušky seriálu Krok za krokem

Hraje ve filmech i seriálech

Dnes se seriálový Frasier ocitl již v důchodovém věku. Rodák z Panenských ostrovů letos oslavil už své 65. narozeniny. Rozhodně ale nepolevil a svůj život prožívá aktivně. Loni se objevil v několika televizních seriálech – například Stíny spravedlnosti, Arrow nebo třeba Simpsonovi, kde jedné z postav propůjčil svůj hlas. Loni si zahrál v celovečerním filmu Noční bouře a letos jsme jej mohli zaznamenat hned ve třech filmech. Andrew Lawrence jej obsadil do svého akčního počinu s názvem Money Plane.

Čtěte také: Nicka Slaughtera byste 30 let od natáčení Vražedného pobřeží nepoznali. Jak dnes žije?

Dětí jako smetí

Seriálový Frasier si stárnutí prostě a jednoduše nemůže dovolit. Proč? V pokročilém věku se totiž stal opět tatínkem. Před téměř deseti lety se po čtvrté oženil a ke svým pěti dětem z přechozích vztahů se přidali i dva benjamínci, kteří se narodili teprve před pár lety. Jednou z Grammerových dcer je i dnes 28letá Greer, někdejší královna krásy.

Čtěte také: Jak dnes vypadá David Hasselhoff z Pobřežní hlídky? Od začátku natáčení již uplynulo 30 let

Grammer se letos objevil i v seriálu Kouzelníci: Příběhy z Arkádie. Budeme se těšit, co dalšího natočí.

Mrkněte do galerie, jak se herec změnil.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>