Jak dnes vypadá pan Božský ze Sexu ve městě? Holohlavý, s kily navíc a zarostlou tváří je k nepoznání
Foto: www.shutterstock.com

Jak dnes vypadá pan Božský ze Sexu ve městě? Holohlavý, s kily navíc a zarostlou tváří je k nepoznání

Jak dnes vypadá pan Božský ze Sexu ve městě? Holohlavý, s kily navíc a zarostlou tváří je k nepoznání Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Chris Noth alias pan Božský byl idolem snad každé dívky. Jejich love story s Carrie nakonec dopadla dobře, ale jak se mu dařilo v jeho vlastním milostném životě a na čem kromě Sexu ve městě pracoval?


Stejně jako pan Božský žije Chris Noth v New Yorku. V seriálu mu trvá celých 94 dílů, než se konečně rozhoupe a definitivně se rozhodne spojit svůj život s Carrie. Jak to s ním je ve skutečnosti? Ani on se do ženění příliš nehrnul – oženil se až v roce 2012, když mu bylo 58 let! Vzal si herečku Taru Lynn Wilson. Má s ní dvě děti, z nichž druhé se narodilo letos v únoru. Na stará kolena se tedy nakonec do vztahu vrhnul se vším všudy.

 

Chris se dlouho udržoval a léta po skončení seriálu byl stále přesně tím charismatickým fešákem, kterého jsme milovaly. Letos však všechny šokoval. Oholil si vlasy! Vedlo ho prý k tomu to, že v karanténě považoval za zbytečné o své vlasy pečovat. Když k tomu připočteme tvář zarostlou šedivým vousem a bříško, které mu v průběhu let narostlo, málokdo by v něm poznal onoho sexy newyorčana z ikonického seriálu. Změnu vizáže mu překvapivě schválila Sarah Jessica Parker, která je jeho velmi dobrou přítelkyní. A zřejmě to nevadí ani Chrisově mladé manželce – možná nakonec uvítá, že místo trávení času budováním image je jí muž po ruce, aby pomohl s péčí o potomky. Mimo současné manželky Tary randil třeba s herečkou Beverly Johnson a spekuluje se například o románku s Winonou Ryder.

 

A co jeho pracovní život? Kariéru herec zahájil již na počátku osmdesátých let, na svou nejznámější roli si však musel pěkně dlouho počkat – první série Sexu ve městě byla odvysílána až v roce 1998. A nutno říct, že stejně jako většina ostatních herců tohoto počinu, nedokázal svou roli zde překonat. Vidět ho nicméně můžeme například v seriálu Zákon a pořádek nebo Dobrá manželka.

 

A jedna zajímavost nakonec – ve filmu Sex ve městě 3, k jehož natočení nakonec nedošlo, měl vystupovat pouhých pár minut! Unikl totiž scénář a z něj vyplynulo, že by hned na začátku filmu zemřel ve sprše na infarkt a celý příběh by byl o tom, jak se Carrie se ztrátou milovaného muže vyrovnává. Tak možná dobře, že film nakonec zůstal u ledu – Sex ve městě bez pana Božského by prostě nebyl ono!

 

A jak dnes žije Chrisova seriálová partnerka Carrie Bradshawová? Vede její představitelka také tak bláznivý život?

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy