Filmová adaptace Mamma Mia! bude mít pokračování. Kdy se objeví?

Filmová adaptace Mamma Mia! bude mít pokračování. Kdy se objeví?
Filmová adaptace Mamma Mia! bude mít pokračování. Kdy se objeví? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Po dvou úspěšných filmech s písničkami legendární skupiny Abba se zřejmě zanedlouho dočkáme třetího pokračování příběhů hlavních hrdinů. Kolik vydělala dvojka a jak dlouho už se o plánech na třetí díl ví?

Pokračování bude!

Pro milovníky pohodového filmového muzikálu nebo jen pro lidi, kteří si rádi chodí do kina odpočinout a při tom si třeba poslechnout nestárnoucí hity kapely Abba, přišla skvělá zpráva! Producentka původní verze muzikálu i jeho následných veleúspěšných filmových adaptací, Judy Craymer, nedávno oznámila, že se bude natáčet třetí díl!

Jak dlouho bylo natáčení v plánu?

Judy se nechala slyšet, že plány na třetí díl přišly již mnohem dříve. Uvedla, že nápad na filmovou trilogii měla v hlavě odjakživa, a ještě před začátkem pandemie se začaly domlouvat práce na třetím díle. Studio Universal, které stojí za předešlými dvěma filmy, ji podpořilo, a trojka se bude za nedlouho natáčet.

Ještě dodejme, že se není vůbec čemu divit. Jen v naší zemi vidělo první díl na 750 tisíc diváků, a druhé pokračování příběhu vydělalo celosvětově neuvěřitelných 400 miliónů dolarů! Budeme se těšit, jak se příběhy filmových postav budou vyvíjet dál. Mezi natočením prvního a druhého dílu uběhlo 10 let. Doufejme, že nyní budou práce na pokračování trvat podstatně méně.