Eva Decastelo ze Slunečné vám upeče dort na zakázku

Eva Decastelo ze Slunečné vám upeče dort na zakázku
Evu Decastelo můžete pravidelně ve Slunečné potkávat jako ambiciózní cukrářku Zuzanu Dolejšovou. Hraní v seriálu si užívá nejen díky své roli, nýbrž i díky dalším kolegům a vlastně celé své rodině, která je na place přítomna spolu s ní.

Eva Decastelo ve Slunečné peče dorty a je v tom dobrá 

Eva Decastelo dostala ve Slunečné roli Zuzany Dolejšové – vesničanky, která ambiciózně podniká. Pro její dorty na zakázku si jezdí lidé i ze vzdálenějších míst. Když má zrovna čas, zpívá v místním sboru. Zuzaně to však nestačí, protože by moc ráda dělala i něco pro vesnici. Je to trošku semetrika a v seriálu táhne za provaz s místními drbnami, třeba se starostovou manželkou Lídou Vackovou, kterou hraje zase Dana Batulková

Seriálového manžela Evě hraje Leoš Noha. Zuzana Dolejšová je v seriálu maminkou dvou dětí, ty Evě hrají její vlastní děti.

Na place se Eva potkává s celou svou rodinou. Jejího manžela však mezi herci nehledejte. Ten je producentem seriálu.

Kvůli rodinnému seskupení v seriálu Slunečná byla Eva v médiích také nařknuta z protekce. Tu však Eva zásadně odmítá a je ráda, za to, že to rodince v seriálu tak dobře klape. Je hrdá zejména na své dvě děti, které za ručičku už opravdu vodit nemusí. Obě děti už ví, jak to na natáčení chodí, a tak vždycky ví, kde je v případě potřeby hledat – buď to u jídla, nebo s ostatními herci, které si děti oblíbily.

Eva Decastelo má v seriálu celou svou rodinu 

Od své rodiny – manžela Reného a dětí Michaela a Zuzanky si Eva ani v práci neodpočine. Naopak i v seriálu Slunečná rodinka drží spolu. Eva Decastelo alias Zuzana Dolejšová si nemusela zvykat na cizí děti, do seriálu byly obsazené její vlastní. Manžela Reného v roli manžela Zuzany Dolejšové ale nehledejte. René Decastelo je producentem seriálu a díky tomu má Eva o dějství v dalších dílech dobrý přehled.

Případnou protekci z manželovy strany Eva zásadně odmítá, alespoň co se role ve Slunečné týče. Naopak u role v Ohnivém kuřeti přiznala, že si ji u manžela vyprosila a šla na to přes postel.

Eva Decastelo se nebojí přiznat botox

Eva je vůči svým fanouškům na sociálních sítích velmi sdílná. Na Instagramu ukazuje nejen fotky z natáčení Slunečné, nýbrž sdílí i své soukromé postoje. Není tomu tak dávno, co na svém těle přiznala botox a další úpravy.

Eva Decastelo odsoudila ty ženy, které se uměle přikrášlují, ale svému okolí tvrdí, že jsou stoprocentně přirozené. Sama Eva přiznala botox, který používá na vyhlazení vrásek v obličeji, pro plnější rty i proti pocení v podpaží. Na botox chodí už 15 let a nemůže si jej vynachválit. Ostatním ženám vzkazuje, aby o sebe pečovaly tak, jak samy uznají za vhodné. Podle ní je nejdůležitějším měřítkem spokojenost sama se sebou.

 

Zdroj: