Eliška ze ZOO nechtěla žádného muže, změní to konečně Robert?

Eliška ze ZOO nechtěla žádného muže, změní to konečně Robert?
Eliška se chlapům vyhýbá jako čert kříži. Kdykoli se jí máma snaží někoho dohodit, rázně odmítne. Má příliš mnoho špatných zkušeností a je od přírody nezávislá. Zdá se však, že fotograf Robert našel způsob, jak si ji získat.

Ošetřovatelka žiraf se několikrát spálila

Eliška Krásná se v mužích mnohokrát zklamala. Synky Matyho a Mikyho vychovává sama, protože jejich otec se předvedl jako nezodpovědný blb, který na rodinu kašle. Pak v ní probudil zájem její idol, violoncellista Petrášek, ale ukázalo se, že mu jde jen o sex. Ani rande s ošetřovatelem hrošíků Jardou Vaníčkem nevyšlo podle představ a od té doby zůstává Eliška sama – z přesvědčení, že všichni chlapi jsou mizerové a že vlastně na randění nemá čas. Celý den tráví u žiraf, a pokud má volno, věnuje ho dětem.

Svině klouzavý – a nedobytný

Jediný muž, který to s Eliškou dosud nevzdal, je fotograf Robert. Toho si oblíbili i její synové – vzhlížejí k němu víc než k tátovi. Anežka si také myslí, že by byl pro dceru skvělá partie. Je upřímný, hodný a Elišku má doopravdy rád. Kolikrát jí už pomohl z problémů? Člověk by to ani nespočítal. Přesto se Eliška vymlouvá, kdykoli ji Robert s kyticí v ruce zkusí pozvat na večeři. Podle ní prostě není ten pravý, ale Anežka ví svoje. Dcera je zkrátka jen umanutá a hraje si na ledovou královnu.

To se změní, když Eliška náhodou zaslechne, jak se Jarda Robertovi posmívá, že by s ním nikdo na rande nešel. Aby necitu vyvedla z omylu, rozhodne se Robertovo pozvání na večeři přijmout. Objednat si k jídlu zrovna šneky ale nebyl z jeho strany nejlepší nápad. Nešťastný fotograf se pěkně ztrapní při snaze vycucnout z ulity lahodný vnitřek.

Jarda Vaníček (herec Ladislav Hampl). Zdroj: Pavel Gwužď / Nextfoto

Eliška se toho nebojí – srazí Vaníčka k zemi

Zákeřný Vaníček pak Robertovi namluví, že Eliška všem vykládá, jak se při večeři s ním styděla a že je dobrý akorát na hlídání jejích synů. To samozřejmě není pravda, a když se o tom Eliška dozví, s baseballovou pálkou pevně v ruce si jde s Vaníčkem vyřídit účty. Sejme ho jednou ranou a důrazně upozorní, aby jejímu klukovi nepletl hlavu. Robert nestačí zírat – nejen proto, že ho označila za svého kluka, ale také proto, že mu dá sladkou pusu.

Zdroj článku:
  • autorský text