Co dělají hvězdy z Beverly Hills dnes a jak se mají?

Co dělají hvězdy z Beverly Hills dnes a jak se mají?
Co dělají hvězdy z Beverly Hills dnes a jak se mají? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Kdo by si nepamatoval legendární partičku z devadesátkového televizního seriálu? Co dnes dělá partička kolem Brandy a Brendana?

Shannen Doherty

Brenda byla sice za velkou správňačku seriálu, ale ve skutečnosti to s ní asi tak lehké nebylo. V seriálu totiž skončila na svou žádost, protože se nepohodla s ostatními herci. Rozhádala se dokonce i se svou dřívější kamarádkou Jennie Garth. Shannen onemocněla v roce 2016 rakovinou, a i když se zdálo, že ji úspěšně porazila, nemoc se jí vrátila.

Jason Priestley

Slavný seriálový klaďas Brandon v podání Jasona Priestleyho ve své cestě stát se novinářem pomáhal všem ostatním v partě. Dnes je z Brandona vášnivý automobilový závodník, i když stále ještě hraje v různých seriálových projektech. V roce 2002 měl vážnou nehodu, když během závodu narazil rychlostí téměř 300 kilometrů za hodinu do zdi. Oporou mu byla nynější manželka Naomi, se kterou mají dvě děti.

Jennie Garth

Seriálová Kelly se v televizních seriálech objevovala i po skončení BH. Zahrála si například v Melrose Place. Dnes je Kelly potřetí vdaná a má tři děti. Před lety oznámila, že trpí nedomykavostí srdeční chlopně.

Ian Ziering

Steve hrál bohatého a rozmazleného chlapečka, měl ale i své kladné stránky. Jeho herecký představitel si zahrál například v Kriminálce New York nebo v seriálu Co mám na tobě ráda. Dnes je herec podruhé ženatý a se svou současnou ženou má dvě děti.

Gabrielle Carteris

Outsiderka a stydlivá snaživka Andrea je dnes velmi významně postavenou ženou. Poté, co hrála v dalších seriálech jako Policie New York nebo Plastická chirurgie, se stala prezidentkou herecké odborové organizace. Gabrielle je vdaná a je matkou dvou dětí.

Brian Austin Green

Seriálový David se po dalších epizodních rolích v seriálech oženil se slavnou herečkou Megan Fox, se kterou vychovávají tři děti.

Tori Spelling

Seriálová Donna je matkou 4 dětí a má za sebou velké finanční potíže i plastiky.

Posledním z party byl krasavec Dylan. Luke Perry bohužel loni nečekaně zahynul na následky mozkové mrtvice.