Snímek Mizerové navždy zatím vydělal téměř půl miliardy dolarů. Čím nás Will Smith ještě překvapí
Foto: www.shutterstock.com

Snímek Mizerové navždy zatím vydělal téměř půl miliardy dolarů. Čím nás Will Smith ještě překvapí

Premiéru stihl tento film ještě před vypuknutím pandemie čínského viru – u nás bylo možné Mizery vidět od 16. ledna. Jak dnes žije představitel legendárního poldy, který právě oslavil 52 let, a co pro nás chystá?

Snímek Mizerové navždy zatím vydělal téměř půl miliardy dolarů. Čím nás Will Smith ještě překvapí Další fotografie v galerii >

Mizerové frčí!

Měli štěstí, tihle Mizerové. Stihli totiž udělat pořádný rambajz v kinech ještě před tím, než některá z nich nadobro zavřela pandemie, následná ekonomická krize a strach z nákazy. Celosvětově zatím snímek vydělal necelých 500 miliónů dolarů - a momentálně jej dávají kabelovky. Rozpočet na tento kousek o dvojici svérázných poldů přitom byl okolo 90 milionů dolarů. Rozhodně se tvůrcům investice vyplatila! Následovat bude ještě prodej DVD a Blu-ray.

Na příští rok dvě premiéry

Will Smith patří k nejúspěšnějším hercům současnosti. Diář má neustále plný. Příští rok budou mít premiéru hned dva snímky, ve kterých se objeví. Prvním z nich je Hancock 2 – ten spatří světlo světa dokonce 13 let od uvedení prvního dílu. Druhým snímkem, kde si Willa vychutnáte, bude King Richard, kde se objeví spolu s Jonem Bernthalem a Aunjanue Ellis. Milovníci mizerů se ale budou mít na co těšit – v roce 2022 má přijít do kin snímek Bad Boys 4. Uvidíme, jak se věci vyvinou.

Jede ve velkém stylu

Rodák z pensylvánské Filadelfie je rozený bavič a hudebník. Od svých 12 let nahrává hudbu a dokonce ve svých 20 letech již byl milionářem a držitelem ceny Grammy. V televizi se objevil nejdříve v projektu Fresh Prince, který dodnes patří k americkým oblíbeným seriálům. Ústřední píseň k seriálu Smith dodnes rád představuje v rámci televizních zábavních skečů. Fresh Prince se natáčel až do roku 1996, mezitím se už ale herec objevoval i ve filmové branži – v roce 1995 natočil první díl Mizerů, o dva roky později Muže v černém.

Will Smith je také hlavní hvězdou filmu z roku 1996 - Den nezávislosti. Ve kterém filmu se Will Smith nejvíce líbil vám?

DOPORUČUJEME

Novinky