ZOO: Návrat Haďáka je na spadnutí a Filip má před sebou důležité rozhodnutí

ZOO: Návrat Haďáka je na spadnutí a Filip má před sebou důležité rozhodnutí
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Překvapivě to nakonec bude mladý fotograf, kdo dá v rodícím se vztahu s mladou ošetřovatelkou hadů zpátečku. A vypadá to, že právě včas. Haďák už možná našel odpovědi na všechny své otázky a vrací se domů.

Vypadá to, že Sid by vůbec nic neměla proti malému dobrodružství se svým podnájemníkem. Viky je ještě v Bruselu, kde se schyluje k velké milostné eskapádě mezi Petrem a jeho sekretářkou. Adam je věčně nedostupný v daleké cizině. (Článek obsahuje spoiler k epizodám 90 a 91).

Moc nechybělo, a už by se Sid podařilo Filipa svést. Po návratu z baru dala jasně najevo, co chce. Jenže Filip si tak jistý nebyl a když Sid odešla do koupelny, z bytu zmizel a raději přespal v zoo, aby se vyhnul trapné situaci po ránu.

Jenže po této události si Filip uvědomil, že je do Sid zamilovaný, ale není si jisty, jak to má s Haďákem a jestli nemá být jen náhradníkem, než se Adam vrátí z dobrodružné výpravy.

Se svými obavami se svěří Pekařovi a ten mu od srdce řekne, že pletky se Sid jsou pěkně hloupým nápadem a měl by si nechat zajít chuť. Fotograf nakonec usoudí, že má pravdu, ale Sid má stejně pořád plnou hlavu.

A když se tak jednou večer vrací z baru, doma je čeká veliké překvapení.

Roman Pekař bude sice rozdávat rady pro milostný život jiným, sám však ve svém namlouvání nebude moc úspěšný. Do oka mu padla Adélka. Snaží se jí dvořit, ale není v tom moc zběhlý a Adélka moc nechápe, co jeho zájem znamená.

Mezitím Adam požádá Roklovou, aby mohla Sid zůstat v oddělení plazů i po jeho návratu. To, co vypadá jako dobrý nápad, nakonec moc nefunguje. Adam se po začáteční nedůvěře začíná kamarádit s Filipem, jenže se Sid je něco jinak a bláznivé zamilování se někam vytratilo.

Adam zjišťuje, že Sid má v práci úplně jiné představy o tom, jak by oddělení plazů mělo fungovat. On chce ale pracovat tak, jak byl zvyklý před odjezdem do Amazonie. Všechno přece fungovalo a nevidí důvod, proč by měl něco měnit a naslouchat Sid, která ho ve vedení oddělení jen zastupovala. Že by trochu žárlil na její nadšení pro odchov vzácných želv?

Atmosféře u plazů nepomáhá ani skutečnost, že Brázda chce přeřadit Kodyma k ptákům, když je u Adama teď Sid. Jenže i ona vidí, že to s Adamem trochu drhne a možná by měla z oddělení odejít spíš ona. Není si také úplně jistá, zda za neshodami s Adamem není vztah k Filipovi, který nezmizel, přestože se oba tváří, že jsou jen kamarádi.

Starosti čekají i Elišku. Kajnar se chce ženit s exmanželkou přímo v zoo, což Eliška nese velmi těžce. Dělá jí to snad schválně? Kamarádky ji přemlouvají, aby se pokusila svatbu překazit. Jenže Eliška už uvnitř cítí, že by ráda kapitolu s Kajnarem uzavřela. Její zájem se už před časem soustředil na Břéťu, který se v jejím životě objevuje stále častěji a jeho zájem je zřejmý. Eliška nejprve váhala, ale nakonec jí Kajnarova svatba otvírá oči.

Zdroje článku:
  • Press kit TV Prima,
  • autorský článek