Ulice: Sandra Nováková prozradila, co čeká v nové sezóně Adrianu a Prokopa
Reakce k článku
Podělte se o svou reakciNováková prozrazuje, zda ke svatbě skutečně dojde
Poslední epizody jedenadvacáté sezóny Ulice se natáčely v exteriérech, konkrétně na malebném statku na Vysočině. Stalo se tak už během dubna, což je důvodem toho, že příroda nebyla ještě zcela v rozpuku a počasí ještě tak vřelé jako dnes, ale přesto si herci užili v obklopení lesů a luk příjemné chvíle.
Natáčení si užila také Sandra Nováková, představitelka Adriany Peškové. V reportáži TV Nova promluvila nejen o svých dojmech, ale také o tom, že Prokop (Ondřej Studénka) její postavu požádal o ruku. Co si myslí o tomto vývoji událostí? Dočkáme se v průběhu nové sezóny veselky?
Je to krásné, nejsme v ateliéru, ale na tomhle nádherném místě, takže je to úžasné. Jak jinak to mohlo dopadnout, že jo, vždyť to k tomu vlastně celou dobu směřovalo, takže to dopadlo nejlíp, jak to mohlo dopadnout. Já ani nevím, jestli bude svatba. Mám pocit, co jsme se bavili, že by snad opravdu měla být.
Adriana nebude mít klid, pátrá po ztracené osobě
Herečka nicméně se smíchem dodala, že osud si pro Adrianu a Prokopa v další sezóně chystá svatbu a spoustu problémů. To je přesně to, o čem jsme už mluvili – v Ulici se nic neobejde bez komplikací, což část diváků vítá, protože jinak by to pro ně byla nuda. Druhá polovina seriálových fanoušků by ale naopak ocenila klidnější a veselejší zápletky bez zbytečných dramat a frustrujících problémů.
No, toho se zřejmě hned na samém začátku nové sezóny nedočkají, protože z ukázky už víme, že se záhadně ztratí malá Klárka (Stella Polášková). Po domě Peškových budou všichni zmateně běhat a hledat, až nakonec Prokop usoudí, že bude nejlepší zavolat policii. Jak to dopadne, vám už ale neprozradíme. Alespoň máte o důvod víc těšit se na epizody, které patrně dorazí na obrazovky už ve druhé polovině srpna. Snad do té doby vezmou fanoušci „novou“ Adrianu konečně na milost. Stále se totiž najde mnoho těch, kteří by uvítali návrat Šárky Krausové.
Herečka už má vdavky za sebou
Sandra Nováková už má vlastní svatbu úspěšně za sebou. Od června 2022 je šťastně provdaná za režiséra Vojtěcha Moravce, s nímž má syna Mikuláše. V rozhovoru dále povyprávěla o tom, jak a kde zásnuby probíhaly.
Byl z toho taky nervózní, požádal mě v restauraci SaSaZu, protože tam jsme si dali svou první pusu a tam chodíme každý rok slavit naše výročí té první pusy. Tak jsme jednou měli takové výročí a on prostě vytáhl prstýnek, kleknul si a já jsem řekla ano.
Reakce k článku
Podělte se o svou reakci