Nový ročník StarDance: Představíme vám páry, které letos zatančí

Nový ročník StarDance: Představíme vám páry, které letos zatančí
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Už na podzim se na televizní obrazovky vrací divácky oblíbená taneční show StarDance. Zatímco už dříve byly představeny známé osobnosti, které letos dostanou příležitost předvést se na tanečním parketu, dosud se nevědělo, s kým budou taneční pár tvořit. Nyní je jasno a my vám desítku párů pro letošní jedenáctý ročník představíme.

Zpěváci, herci nebo farářka

Nová řada StarDance představí opravdu zajímavou plejádu známých osobností. Herci, zpěváci ale i sportovci se na parketu představili už v minulosti, ale farářka si zatančí poprvé. Martina Viktorie Kopecká je farářkou církve československé husitské – a na parketu se objeví se známým a oblíbeným tanečníkem Markem Dědíkem, který se už dvakrát dokázal protancovat až do finále soutěže s herečkami Pavlou Tomicovou a Jitkou Schneiderovou.

Herce pak na parketu bude zastupovat Simona Babčáková, která dostala za partnera Martina Prágra, objeví se i slavný pohádkový princ Pavel Trávníček s tanečnicí Veronikou Lálovou, herečka Marika Šoposká si zatančí s Robinem Ondráčkem, herec známý například z Ordinace v růžové zahradě Zdeněk Godla si zatancuje s Terezou Pruckovou a posledním z herců na parketu bude Jan Cina, který se představí na parketu s Adrianou Maškovou.

Tenistka i krasobruslař

Zpěváci si letos zatančí jen dva, Tereza Černochová se představí vedle tanečníka Dominika Vodičky a zpěvák Mirai Navrátil vedle Lenky Nory Návorkové. Na tanečním parketu se pak objeví i známá česká tenistka Andrea Sestiny Hlaváčková po boku svého tanečního partnera Michala Necpála. Desítku tanečních párů uzavírá krasobruslař Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou.

Všichni tanečníci jsou špičkovými profesionály, a navíc i diváci je už mohou dobře znát, a to z předchozích ročníků oblíbené soutěže. O choreografii se bude starat tanečník Marek Zelinka, který si sám ve Star Dance už zatančil, a dokonce vyhrál v sedmé řadě soutěže po boku své partnerky herečky Marie Doležalové.

Moderátorské úlohy se již tradičně ujme osvědčená dvojice Tereza Kostková a Marek Eben.

Zdroj: