Kdo je kdo v oblíbeném seriálu Brooklyn 99
Foto: www.shutterstock.com

Kdo je kdo v oblíbeném seriálu Brooklyn 99

Fanoušci tohoto komediálního seriálu mohli na počátku roku slavit, když konečně vyšla sedmá série. Velká šance ale je, že jste o detektivech z 99 okrsku Newyorkské policie ještě neslyšeli. Pokud se chystáte do Brooklynu 99 pustit, neuškodí malá ochutnávka toho, jaké postavy na vás čekají.

Kdo je kdo v oblíbeném seriálu Brooklyn 99 Další fotografie v galerii >

Amy Santiago

Detektivka Amy Santiago je ve své práci perfekcionistka a ten nejlepší výkon se snaží dostat i z ostatních na okrsku. To se ne vždy setkává s pochopením, zvláště ve chvíli, kdy se projeví také její nadměrná soutěživost. Důležité je také zmínit, že její partner Jake Peralta ji skvěle doplňuje a dynamika mezi nimi je zdrojem humoru pro celý seriál.

Jake Peralta

Jak už bylo naznačeno, Jake Peralta je partner i parťák Amy Santiago. Pokud by chtěl Jakea někdo popsat v jedné větě, určitě by prohlásil, že je to dítě v těle dospělého muže. Ve vzácných chvílích, kdy bere něco vážně, se ovšem ukazuje, že jde o velmi dobrého detektiva, který je velmi oddán své práci, Amy i celému okrsku.

Ray Holt

Pravým opakem Peralty je velitel okrsku, kapitán Ray Holt. Jeho naprosto suchopárný a antikomediální přístup k práci je dobrou protiváhou právě Peraltovy ztřeštěnosti.

Rosa Diaz

Rosa Diaz působí na první pohled jako krásná drsňačka se zálibou v násilí. Tedy, pravděpodobně i na druhý a třetí pohled, ale pokud si počkáte na vzácné chvíle, kdy projeví náklonost ke kolegům na okrsku, uvidíte, proč je Rosa Diaz tak oblíbeným členem týmu.

Terry Jeffords

Svalovec a chlap, se kterým si není radno nic začínat. Přesně tak vypadá detektiv Terry Jeffords. Pod tvrdou fasádou se ale skrývá výborný policista, který nadevše miluje svoje dvě dcery, a samozřejmě jogurt.

Scully s Hitchcockem

Dva tlustí a líní policajti, kteří nevynechají jedinou příležitost k tomu, aby si ulehčili práci, či se z ní přímo ulili. Málokdy užiteční, ale vždy terčem jedněch z nejlepších vtipů v celém seriálu.

Gina Letti

Nevyčerpatelná zásobárna energie a především žena trpící nevyléčitelnou závislostí na sociálních sítích, to je Gina Letti. Pracuje na okrsku jako recepční a její obrovské ego ji často dostane do problémů s dalšími lidmi na okrsku.

Autor: David Štafl

DOPORUČUJEME

Novinky