Agentka FBI Sue Thomas vypadá po 19 letech téměř stejně jako v seriálu. Jak jsou na tom dnes její herečtí kolegové

Agentka FBI Sue Thomas vypadá po 19 letech téměř stejně jako v seriálu. Jak jsou na tom dnes její herečtí kolegové
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Tento oblíbený seriál byl vysílaný v letech 2002 až 2005. Hlavní roli ztvárnila Deanne Bray, nyní 49letá herečka, společně se svým psem. Seriál spočíval ve vyřešení případů, právě pomocí Sue a jejího psího kamaráda. Byla totiž hluchá – a psí parťák Levi jí hodně pomáhal. V seriálu se objevili další herci a někteří z nich natáčí dodnes.

Nejen Sue Thomasová používá naslouchadlo

Představitelka Sue Thomas, Deanne Bray, skutečně špatně slyší a používá naslouchátko, není tedy úplně hluchá. Díky seriálu o FBI se proslavila, nebyla to ale její jediná role. Objevila se i v dalších seriálech. Například v sériích Chirurgové, Zákon a pořádek či Viceprezidentka.

Kromě herectví učila i těžce neslyšící na střední škole. Deanne má i hluchého manžela, jménem Troy Kotsur, a společně mají dceru Kyru narozenou v roce 2005.

Yannick Bisson jako William Murdoch

V seriálu zvaný Jack, stál Yannick Bisson vždy po boku Sue a Leviho. Právě díky tomuto seriálu se stal úspěšným. Je to kanadský herec a vždy toužil se hercem stát. Nyní ho můžete vidět v seriálu Případy detektiva Murdocha, kde taktéž řeší záhadné vraždy. Herecky je stále velmi aktivní. Poslední filmová role je z letošního roku ve filmu A Perfect plan.

Rick Peters je z velké rodiny

Rick Peters ztvárnil dalšího kolegu agentky FBI. Co se hereckých rolí týče, sem tam natočí nějaký film, ale nejde o příliš velké množství filmů. Rick pochází z velké rodiny a má také tu svou. Ženou je mu scénáristka, se kterou má dvě děti. Poslední film, co natočil, je z roku 2018 se jménem One Week in Hollywood.

Ted Atherton je herecky činný dodnes

Ted ztvárnil trochu jízlivého a protivného kolegu Sue a Jacka. Není o něm mnoho dostupných informací, nicméně jde stále o aktivního herce. Vidět jste ho mohli ve filmech, například Santův převlek nebo Rabid z roku 2019.