Drbárna ze ZOO: S návratem Evy Burešové se možná dočkáme hry o trůn. Která královna má větší šance?

Drbárna ze ZOO: S návratem Evy Burešové se možná dočkáme hry o trůn. Která královna má větší šance?
Za předčasným návratem Evy Burešové do natáčecího kolotoče oblíbeného seriálu ZOO může být hned několik důvodů. Všichni si dobře pamatujeme, že si původně chtěla mateřské radosti s druhorozeným synem užít déle. Uváděla, že na první dítě byla sama, takže měla velice silnou motivaci pracovat.

Jedním dechem dodávala, že druhé dítě se narodí do úplně jiných podmínek, a proto si může dovolit plnými doušky vychutnat rodičovskou dovolenou.

Jenže uplynuly sotva čtyři měsíce a Eva vyměnila projížďky s kočárkem po vesnici za plné pracovní nasazení. Kromě hlavní role v muzikálu a zpívání, se dvojnásobná maminka vrací i do divácky oblíbené role Viky.

Za tak rychlým návratem může být tlak TV Prima, která po odchodu Burešové kvůli těhotenství, musela honem rychle zpopularizovat novou hvězdu seriálu. A je nutno dodat, že propagace se povedla a popularita Michaely Pecháčkové šla poslední měsíce hodně nahoru.

To si možná uvědomila i Eva Burešová a začala se o svůj seriálový trůn trochu obávat. Přece jen role Sid je psána tak, aby se Sid všem líbila. Navíc se na Michaelu Pecháčkovou dobře dívá a je zajímavé sledovat, jak za ten rok, co seriál běží, se pozvolna proměňuje z děvčete v ženu.

Po odchodu Viky dostala postava Sid mnohem více prostoru, konečně došlo k tolik očekávanému sblížení s Adamem a teď to vypadá, že diváky čeká další love story s Filipem.

Burešová se tak bude vracet za situace, kdy si svou oblíbenost bude muset u diváků znovu vybojovat, a to nebude snadné, když na to bude sama bez soudce. Aby její dějová linka zaujala, bude muset i v jejím životě být nějaký muž. Protože právě milostné vztahy jsou v seriálových telenovelách to, co diváky (hlavně divačky) přitahuje nejvíce.

Nějaké „telefonáty“ s Petrem by asi moc zajímavé nebyly, takže Viky bude potřebovat reálného chlapa, aby mohla její postava alespoň zkusit zaútočit na popularitu Michaely Pecháčkové v roli Sid.

Není žádným tajemstvím, že se Pecháčková a Burešová zrovna moc nemusí, a tak se rozhodně budou obě snažit si titul hlavní hvězdy urvat pro sebe. Na trůnu teď sedí Míša a určitě se svého postavení nebude chtít vzdát.

Viky v podání Burešové se tak bude muset hodně snažit. Přece jen má s Přemkem Forejtem na krku hypotéku na dům v Struhařově u Benešova, za který dali kolem 13 milionů a je jasné, že Eva bude chtít minimálně tolik natáčecího času, co měla před odchodem z natáčení. Jenže nemá úplně jisté, že ji diváci budou tak moc chtít.

Dějová linka Burešové bude potřebovat hodně zajímavou zápletku, aby se jí vrátila tak velká popularita, na kterou byla zvyklá. A nějak na ni žádný chlap nezbyl. Sice si bude rozumět s Charliem, ale ten bude zachraňovat zrzečku se psím útulkem. Marek bude mít plnou hlavu Tez (nebo Izy), Filip sice bude s Viky bydlet, ale v té době už bude nejspíš vrkat se Sid a kdyby to měla postava Viky nějak narušit, to by se asi divákům moc nelíbilo.

Zdroj článku:
  • autorský článek