Carrie a její partneři: od perfektních mužů až po katastrofální omyly
Foto: www.shutterstock.com

Carrie a její partneři: od perfektních mužů až po katastrofální omyly

Mužů vystřídala Carrie během několika sezón Sexu ve městě docela dost. Někteří v jejím životě setrvali déle, jiní se jen mihli. Od některých by přijala pozvánku na rande snad kterákoliv žena, jiní byli tak příšerní, že nestojí ani za pozdrav.

Carrie a její partneři: od perfektních mužů až po katastrofální omyly Další fotografie v galerii >

Bill Kelley

Bill je ten sexy prošedivělý politik, který Carrie okouzlil svým šarmantním chováním. Ona podporovala jeho politickou kariéru, jemu se zas líbily její sloupky o sexu. Jaké však bylo Carriyno překvapení, když ji Bill požádal, aby na něj v posteli čůrala. Když se odvážila přiznat, že s tím není úplně v pohodě, ale je ochotná na tom pracovat, tvrdě jí odpálkoval. Není třeba se snažit, protože jeho volební tým usoudil, že se nehodí, aby chodil s někým, kdo tak otevřeně píše o sexu. Carrie tenhle rozchod vyřešila po svém – o otázce zdali při sexu na partnera čůrat či nečůrat napsala článek. A nezastírala, že tento požadavek vznesl „nejmenovaný politik“. Zkrátka – na hrubý pytel, hrubá záplata!

Čtěte také: Jak dnes vypadá a co dělá seriálová Carrie 16 let po skončení Sexu ve městě? Před svatbou randila s Iron Manem

Jack Berger

Vtipný, hezký a navíc taky spisovatel. Mohlo by se zdát, že je pro Carrie perfektní. Ale zatímco jeho kariéra začala stagnovat, ta její se rozjížděla a on to nedokázal unést. Ačkoliv Carrie dělala všechno proto, aby ho podpořila, moc se to nedařilo. Stal se z něj protivný morous a nakonec se s Carrie rozešel pomocí vzkazu na nalepovacím lístečku. Opravdu drsný způsob, jak opustit partnerku. 

Aleksandr Petrovsky

Na začátku gentleman a muž, který se nebál vyjádřit své city. Vztah bral navíc vážně a neměl problémy se závazky, Carrie dokonce nabídl společné soužití v Paříži, a ačkoliv na ní trochu tlačil, nakonec se zdálo, že tam budou šťastní. Ale Carrie si ve vší té zamilovanosti neuvědomila, jak moc je Aleksandr oddaný své práci a v Paříži, kde kromě něj nikoho neměla, si uvědomila, že takhle žít nemůže. A potom přišla ta nešťastná facka… Tahle velká láska zkrátka taky nedopadla úplně dobře.

Čtěte také: Lorelai Gilmorová a její muži: Od dokonalých partnerů až po absolutní pohromu

Pan Božský

Když se to vezme kolem a kolem, Carrie na chlapy neměla moc dobrý vkus. Božský sice byl vtipný a charismatický, ale taky naprosto nepoužitelný. Měl strach ze závazků, nedokázal s Carrie mluvit na rovinu a nevěděl, co chce. Ani Carrie mu nedokázala v klidu říct, co jí vadí a co chce a tak to s nimi bylo jedno velké nahoru a dolů. V reálném životě by si nejspíš ublížili natolik, že by jeden druhého nechtěl ani vidět. Ale Carrie očividně překousne tolik zklamání, co by jiným stačilo na deset životů a Božský na konci zázračně prozřel, takže se pohádka dočkala šťastného konce.

Aidan Shaw

Aidan byl nejen slaďoušek, ale navíc hodný, šikovný, zodpovědný, Carrie opravdu miloval, měl rád její kamarádky a byl ochotný jí odpustit i nevěru a to, že se s Božským nadále stýkala. Prostě dokonalý muž. Možná až moc. Některé divačky si sice přály, aby skončili spolu, ale nikdo není tak bezchybný. A navíc byl Aidan tak trošku nudný. A je jasné, že Carrie tohle nemohla vydržet dlouho.

DOPORUČUJEME

Novinky