Lorelai Gilmorová a její muži: Od dokonalých partnerů až po absolutní pohromu
Foto: www.shutterstock.com

Lorelai Gilmorová a její muži: Od dokonalých partnerů až po absolutní pohromu

Lorelai Gilmore si při hledání ideálního muže zažila mnohé. Možná za to mohlo trošku i to, že sama přesně nevěděla, co hledá. Koho z jejích protějšků bychom brali všema deseti a kdo byl naprosto příšerný?

Lorelai Gilmorová a její muži: Od dokonalých partnerů až po absolutní pohromu Další fotografie v galerii >

Nedá se říct, že by Lorelai neměla vkus na muže, minimálně co se vzhledu týče. Nicméně než našla toho pravého, docela jí to dalo zabrat. Samozřejmě je na vině i její nedořešená minulost s Roryiným otcem, stejně tak jako to, že občas na poslední chvíli zpanikařila a místo toho, aby udělala to, co je pro ni správné, nechala se unést a provedla pěknou hloupost.

 

Christopher Hayden

Roryin otec, Lorelaina velká láska a zároveň prokletí. Ačkoliv těhotnou Lorelai opustil a na výchově dcery se moc nepodílel, ona k němu stále cítí pouto. Úžasně to mezi nimi jiskřilo, ale Christopher se zjevoval a mizel, jak se mu to zrovna hodilo a rozhodně na něj nebyl spoleh. Objevil se obvykle zrovna když si Lorelai konečně dala život do pořádku, všechno rozbil a pak zase odešel. Je sice sexy, ale takhle teda ne!

 

Jason Stiles

Divný a upřímný. Tak by se dala shrnout jeho povaha. S Loreali sice tvořili výborné komické duo, ale jinak se k sobě moc nehodili. Dva příklady mluví za vše: Lorelai ráda jedla mezi lidmi, zatímco on preferoval večeři v soukromí. On nesnesl s někým sdílet postel, Lorelai se ráda tulila. A korunku tomu nasadil spor s jejím otcem Richardem. Tohle prostě nemohlo vyjít.

 

Max Medina

Hezký, pozorný a opravdu poslouchal, co mu Lorelai říká. Navíc měl dost trpělivosti a dokázal vyčkat, než ho Lorelai plně vpustí do jejího a Roryina života. První žádost o ruku pokazil a tak se postaral o to, aby ta druhá už byla dostatečně romantická a nezapomenutelná. Prostě muž snů. Nakonec to stejně nevyšlo a Lorelai jejich zasnoubení zrušila. I to zvládnul s grácií. Zkrátka opravdu frajer.

 

Luke Danes

I když s Lorelai byli nejprve pouze přátelé, byl tu vždycky nejen pro ni, ale i pro její dceru. Lorelai měl dokonale přečtenou, poznal, kdy vtipkuje, a kdy si dělá legraci jen proto, aby zastřela své skutečné city. Rory miloval jako svoji vlastní a byl připraven oběma kdykoliv pomoci. Když se ale dali s Lorelai dohromady, začalo to trošku drhnout. Měl docela problém s Lorelainými rodiči, žárlil na Christophera, a když zjistil, že má nemanželskou dceru, Lorelai to zatajil. Ale chyby dělá každý a Luke je dostatečně odčinil vší péčí, kterou Gilmorovým holkám poskytl.

DOPORUČUJEME

Novinky