Alyssa Milano je další celebritou pozitivní na covid-19. Slavná "Čarodějka" se stále potýká s příznaky
Foto: www.shutterstock.com

Alyssa Milano je další celebritou pozitivní na covid-19. Slavná "Čarodějka" se stále potýká s příznaky

Alyssa Milano je další celebritou pozitivní na covid-19. Slavná "Čarodějka" se stále potýká s příznaky Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Koronavirus si vybírá svou daň napříč světem. Ušetřena nezůstala ani herečka Alyssa Milano. Jak se s nemocí vypořádala představitelka Phoebe ze seriálu Čarodějky a co vzkázala fanouškům?


Jak se s koronavirem vypořádala slavná Čarodějka?

Herečka se se svou nemocí svěřila na Twitteru. Nákaza se u ní projevila už v březnu. Nejhůř se u ní příznaky projevily o dva týdny později. Herečka šokovala své fanoušky fotografií z 2. dubna, na níž je napojená na dýchací přístroj.

Uvedla, že měla velké problémy s dýcháním a bolesti hlavy. Pociťovala na sobě i mírně zvýšenou teplotu a dočasnou ztrátu čichu. Podle vlastních slov ji doprovázely i pocity zmatenosti a cítila se opravdu velmi špatně, nedokázala v sobě udržet jídlo, takže i zhubla.

Svůj zdravotní stav okomentovala slovy, že si připadala, jako by jí na hrudi seděl slon. Přestože na sobě pociťovala řadu symptomů nakažení, opakovaně herečce vyšly negativní testy. V jejím případě až čtvrtý test z počátku dubna nákazu potvrdil.

Že stále není z nemoci venku, s tím se svěřila v srpnu na sociálních sítích. Tehdy dokumentovala, že jí v důsledku nákazy koronavirem stále padají vlasy. Navíc pociťuje problémy s dýcháním. Jak dále uvedla na sociálních sítích, je to z toho důvodu, že je tzv. dlouhodobým přenašečem nemoci.

Co vzkazuje Alyssa Milano fanouškům?

Proto na své příznivce apelovala, ať berou hrozbu nákazy nemocí covid-19 vážně a nosí roušky. Fanouškům také kladla na srdce, ať se nespoléhají na rychlotesty. Sama sympatická herečka vyjádřila vážné obavy, ale nikoli o sebe a o to, že by mohla znovu onemocnit, ale hlavně o své nejbližší.

Herečka si také trochu postěžovala na lékaře. Prý pacientům neporadí, co mají dělat, jakmile ustoupí příznaky nákazy. Zmínila, že koronavirus představuje riziko pro srdce, plíce i cévní systém. Vědci také u pacientů zaznamenali změny na mozku.

Zároveň však vyjádřila pochopení, vzhledem k tomu, že se jedná o dosud nové a neprobádané onemocnění. Sama tak v této chvíli užívá aspirin a potravinové doplňky v podobě vitamínů a rybího tuku. Nyní se již herečka podle vlastního vyjádření cítí po fyzické stránce lépe.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy