Zatím nejúspěšnější seriály na Netflixu roku 2021. Jaké pecky se mezi ně řadí?

Zatím nejúspěšnější seriály na Netflixu roku 2021. Jaké pecky se mezi ně řadí?
Netflix opravdu dokáže překvapit. A náloží seriálů z vlastní produkce letos rozhodně nezklame. Už teď bychom z nich totiž mohli vybrat řadu těch, které opravdu stojí za zhlédnutí. Pokud tedy už nevíte, co v karanténě sledovat, mezi těmito si rozhodně vyberete. Viděli jste už všechny?

Bridgertonovi

Bridgertonovi se na Netflixu dlouhou dobu drželi v žebříčku Top 10 a za pouhé čtyři týdny od uvedení seriál zhlédlo už 82 milionů domácností. Příběh je zasazen v historických kulisách a zobrazuje životy osmi sourozenců ze zámožné rodiny Bridgertonových a především jejich touhu po lásce.

Díky velké sledovanosti se seriál dočkal velkého obdivu, ale samozřejmě i kritiky. Jde totiž o smyšlený historický příběh, který je inspirován knihou Julie Quinn, a mezi šlechtici se zde objevují i postavy černé pleti. Historicky seriál tedy nedává moc velký smysl, ale stále jde jen o fiktivní příběh. I přes všechny negativní ohlasy, se tedy Bridgertonovi rozhodně řadí mezi jeden z nejúspěšnějších a nejsledovanějších seriálů tohoto roku.

Čtěte také: Vánoční dárek od Netflixu: 25.12. se rozjíždí nový seriál Bridgerton, do kterého streamovací služba investovala miliony

Ginny a Georgia

Toto nové komediální drama o životě třicetileté matky Georgii a její dospívající dcery Ginny se už za pár dnů od uvedení dostalo hodně vysoko. V žebříčku Top 10 se stále drží a není se čemu divit. Jde totiž o skvělou podívanou pro diváky každého věku, protože na prolínajících se příbězích Georgii a Ginny si každý najde to své. Díky poutavosti příběhu seriál navíc možná zkouknete jedním dechem.

Po letech neústálého stěhování a životních změn se Georgia rozhodne, že už je čas se usadit. Přestěhují se tedy do poklidného městečka, kde se snaží začít žít normální život. To ale kvůli Georgiině temné minulosti a skrytým tajemstvím nepůjde až tak snadno.

Čtěte také: Zatím nejúspěšnější filmy tohoto roku na Netflixu. Co opravdu stojí za zhlédnutí?

Lupin

Tento dramatický francouzský seriál Netflixu přináší něco úplně nového. Jde o příběh gentlemana, lupiče a mistra převleků Arssene Diopa, který se už v dětství odstěhoval s otcem do Francie. Po 25 letech od obvinění Arssenova otce z krádeže se konečně naskytla příležitost, jak očistit jeho jméno. Povede se to novodobému Lupinovi uskutečnit?

Čtěte také: Omar Sy: Všechno, co vás zajímá o sympaťákovi, který se seriálem Lupin boří na Netflixu rekordy ve sledovanosti

Typický francouzský krimi příběh je plný akce a napětí, ale i lásky a citu. Poutavá první řada má jen pět dílů, takže ji hravě zkouknete za pár hodin. Už se navíc chystá i druhá řada, která by mohla vyjít letos v létě.

Čtěte také: Trochu netradiční pojetí nového seriálu Lupin, inspirovaného románovým hrdinou, nakonec diváky příjemně překvapilo

Dějiny nadávání 

Dokumentární seriál o historii sprostých slov s Nicolasem Cagem si skutečně nemůžete nechat ujít. Jde o dějiny vzniku nejznámějších anglických vulgarismů a jejich historické i společenské souvislosti. Nechybí zde ani odborníci a historici, kteří vám význam slov dopodrobna objasní. Přestože tedy jde o dost sprostý seriál, dá se v něm zjistit řada zajímavých informací, kterými byste rozhodně mohli na někoho udělat dojem. Má navíc jen šest krátkých dílů, takže ho zhlédnete i za jedno odpoledne.

Čtěte také: Nicholas Cage nás provede Dějinami nadávání

Tak co si pustíte vy?