Z mladé čarodějnice už vyrostla. Dnes je z představitelky Sabriny pěkná baba a vychovává tři malé rošťáky
Foto: www.shutterstock.com

Z mladé čarodějnice už vyrostla. Dnes je z představitelky Sabriny pěkná baba a vychovává tři malé rošťáky

Z mladé čarodějnice už vyrostla. Dnes je z představitelky Sabriny pěkná baba a vychovává tři malé rošťáky Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Jak dokázala kouzlit se svým životem? Jak žije americká herečka, producentka a režisérka dnes ve svých 44 letech? Mladistvý vzhled z filmu Sabrina – mladá čarodějnice jí zůstal.


Mnoho z nás si pamatuje mluvícího kocoura Salema a tetičky Hildu a Zeldu. Velmi oblíbený televizní seriál, který si popularitu uchoval až do dneška. V jakých dalších filmech Melissu můžeme vidět?

Sabrina – mladá čarodějnice

Tento televizní sitcom je založený na sérii komiksových knížek od Archieho Comicse. Melisa Joan Catherine Hart si v tomto seriálu zahrála hlavní roli, a to nezletilou čarodějku Sabrinu, která zažívá krásné i nehezké chvilky ve světě čar a kouzel. Pro americkou herečku a režisérku to byla velmi významná role. Dohromady si zahrála v 7 sériích, které mají 163 epizod. První čtyři série odvysílala americká společnost ABC, poslední tři uváděla The WB.

V českém znění ji dabovaly hned dvě dámy. V první řadě to byla Tereza Grygarová. Od druhé řady do samotného konce v roce 2003 to byla Jitka Ježková, česká herečka, zpěvačka a modelka.

Filmy

Mnoho lidí si tuto herečku vybaví i v jiných rolích. Ve svých začátcích se objevila v rodinném dramatickém filmu Christmas Snow. Později se objevila ve filmu Clarissa a Sabrina. V roce 2001 si zahrála ve filmové komedii Bulšit a akčním krimi filmu Blesková šance. Někteří si ji možná vybavují z romantických rodinných komedií Vánoční únos nebo Moje falešná svatba. V roce 2010 si také zahrála v krimi thrilleru s názvem Nine Dead.  

Natáčí zhruba jeden film ročně, ve volném čase se věnuje spíš zpívání, psaní a hlavně své rodině.

Rodina

Jejím manželem je od roku 2003 americký muzikant Mark Wilkerson, se kterým má tři syny, osmiletého Masona, šestiletého Tuckera a Bradyho, kterému je jeden rok.

Podívejte se do galerie, jak se představitelka Sabriny od 90. let změnila.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy