Yoga Hosers: Nejhorší film Johnnyho Deppa
12%
Foto: PAN Photo Agency / Shutterstock.com

Yoga Hosers: Nejhorší film Johnnyho Deppa

Johnny Depp je jeden z nejtalentovanějších herců. Jeho schopnost zahrát každou roli svým vlastním originálním způsobem, kombinováno s faktem, že jeho obličej může vypadat doslova jakkoliv, dělá z tohoto hollywoodského krasavce hereckého chameleona. Přesto si nezahrál pouze ve špičkových výtvorech.


Yoga Hosers – Bizarní béčko z Kanady

Yoga Hosers je film amerického režiséra Kevina Smithe. Ten je známý svým v jistém slova smyslu jedinečný styl natáčení. Mezi jeho známá díla patří například film „Mroží muž“, ve kterém se doopravdy objevuje mroží muž, s hnusným holým tělem a obrovskými kly. Na příští rok plánuje film „Moose Jaws“, což znamená v překladu „Losí čelisti“. Pokud nás tedy čeká snímek s vražedným losem, víme zhruba na jaké kvalitativní úrovni se Kevin Smith obvykle pohybuje. A to nám ukázal i s „Yoga Hosers“.

Dvě atraktivní mladé slečny (Colleen a Colleen) žijící v kanadské provincii Manitoba jsou typické patnáctileté holky. Milují jógu, tráví velkou část volného času na mobilních telefonech a nenávidí jejich práci v obchodě s jídlem. Jednoho dne se ve škole dozvědí, že i v Kanadě žili na chvilku nacisti. A od teďka se to zvrátí…

Jednoho večera, kdy jsou majitelé obchodu mimo město, pozvou holky na jejich pracovní místo pár kamarádů na party. Dva z nich, Hunter a Gordon, jsou satanisti, jenže než dokáží udělat cokoliv satanistického jsou zabiti. Každý, kdo si teď myslí, že byli zabiti nějakým dalším hostem oslavy, se mýlí. O vraždu se postarali tzv. Bratzis, tedy nacistické párky. Klobásy s uniformou. Naštvané klobásy s uniformou. A jediná slabina těchto klobás je jóga. S jógou je lze porazit a zabít. Pomoc obdrží obě Colleen od lovce lidí Guye LaPointeho (Johnny Depp), i když není zcela jasné, proč zrovna on jim dokáže pomoct.

Proč do toho někdo šel?

Je obecně známo, že Johnny Depp bývá obsazován do těch nejlepších filmů. Tohle je ale zcela jasně pod jeho úrovní. Asi by se nikdy v takovém filmu (jenž byl sice zcela jistě naplánovaný jako čistý trash) neobjevil, kdyby Kevin Smith nebyl jeho dobrým přítelem.

Aby Smith neměl starosti s dalšími herci, postavil do hlavních rolí svou vlastní dceru Harley Quinn Smithovou a dceru Deppa Lily-Rose Deppovou. Další role mu zahráli příbuzní a kamarádi a poslední peníze padly pro cameo Stana Leeho.

Celých 88 minut je bezpochybně šílených, a kdyby vám někdo řekl, že existuje film, ve kterém dvě mladé holky bojují společně s Johnnym Deppem a se silou jógy proti zombifikovaným naci-buřtům a obrovskému golemovi, sranda sice asi bude, ale kvalitu očekávat nemůžeme.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Další články z rubriky Komedie

Největší filmové chyby všech dob. Tyhle vážně nepřehlédnete

Největší filmové chyby všech dob. Tyhle vážně nepřehlédnete

I ve známých snímcích můžete snadno narazit na chybu. Chybovat je sice lidské, přesto je občas zajímavé si těchto chyb všímat. Podívejte se tedy na ty největší vizuální i faktické chyby v oblíbených filmech, které jednoduše nepřehlédnete.

Death to 2020: Netflix přichází se satirickou vzpomínkou na minulý rok
65%

Death to 2020: Netflix přichází se satirickou vzpomínkou na minulý rok

Že ze všeho zlého lze vytěžit něco dobré, potvrdil Netflix speciálem nesoucím příznačný název Smrt roku 2020. Události minulého roku byly v mnoha případech natolik bizarní, že tahle doku-komedie má za úkol pobavit každého, kdo je prožil.

Nejlepší policejní komedie všech dob – ve kterých filmech se objevují vtipní strážci zákona

Nejlepší policejní komedie všech dob – ve kterých filmech se objevují vtipní strážci zákona

I když by to tak být nemělo, tak policisté byli, jsou a asi i nejspíš budou terčem posměchů a vtipů. Pořád je mezi lidmi ale hodně těch, kteří tuto profesi uznávají a váží si jí. Ze kterých známých komedií si tyto muže pamatujete?

Po přečtení spalte: Tajné služby ve spárech humoru
70%

Po přečtení spalte: Tajné služby ve spárech humoru

Brilantně napsaná komedie Po přečtení spalte je ideálním adeptem na odlehčení sváteční atmosféry. Americký snímek bratrů Coenových nabídl hvězdné herecké obsazení, chytrý scénář a spoustu humoru. A právem si vysloužil ocenění filmové kritiky i diváků.

Vesničko má středisková: Který herec žil před natáčením jako bezdomovec
88%

Vesničko má středisková: Který herec žil před natáčením jako bezdomovec

Kdo by nemiloval českou komedii vypovídající o řidiči Pávkovi a jeho kolegovi Otíkovi, ke kterému se i přes jeho mentální zaostalost chová jako k vlastnímu. Ve filmu se můžete dále potkat s Turkem a jeho ženou Janou, která tajně udržuje románek se zootechnikem Kašparem. Jejich osudy a osudy dalších obyvatel Křečovic se vzájemně prolínají a vy si tak můžete vychutnat jejich humorné epizody.


Další články z rubriky Komedie