Hvězdy devadesátkového sitcomu Kapela snů se za 28 let změnily k nepoznání. Jak se jim dnes daří?
Foto: nevodka / Shutterstock.com

Hvězdy devadesátkového sitcomu Kapela snů se za 28 let změnily k nepoznání. Jak se jim dnes daří?

Hvězdy devadesátkového sitcomu Kapela snů se za 28 let změnily k nepoznání. Jak se jim dnes daří? Další fotografie v galerii >
Foto: nevodka / Shutterstock.com

California Dreams (Kapela snů) byl jedním z nejúspěšnějších sitcomů v devadesátkách, možná i vy si ho pamatujete, běžel i na našich obrazovkách. Co dnes dělají Tiffany, Tony, nebo Jenny?


Brentley Gore, aka Matt Garrison

Frontman kapely The Dreams a brácha Jenny nebyl dobrým muzikantem jen v seriálu. Po ukončení spolupráce s producenty seriálu se mu podařilo uchytit se a stále žije v Los Angeles, kde má rodinu a založil indie kapelu King Straggler. Poté se ale dal na sólovou dráhu a stále vydává alba.

Zdroj: Instagram

Heidi Noelle Lenhart, aka Jenny Garrison

Mattova sestra Jenny to uměla v seriálu pěkně rozpálit, přitom California Dreams je její jediný "hudební" počin. Po tomto projektu se ještě chvíli věnovala herectví a dostala menší role v několika seriálech. V současnosti žije spíše v ústraní a věnuje se rodině.

 Kelly Packard, aka Tiffani Smith

Seriálová kráska Tiff patří mezi ty úspěšnější herečky, které se v seriálu objevily. Role talentované a krásné Tiffany ji přinesla slávu, později ji mohli obdivovat také fanoušci Pobřežní hlídky, dodnes se často objevuje v různých komediích a dalších filmech, také se ale stará o tři děti.

Zdroj: Instagram

William James Jones, aka Tony Wicks

Za všech okolností milý a hodný bubeník Tony se kromě Kapely snů objevil například v seriálech Sabrina, mladá čarodějnice nebo Západní křídlo. Ve filmové a divadelní branži ale zůstal, i přesto, že se herectví věnuje jen sporadicky. Založil v L.A. vlastní úspěšné divadlo, o které se dodnes stará.

Zdroj: Instagram

Jay Anthony Franke, aka Jake Sommers

Bad-boy Jake, seriálový lamač srdcí, má za sebou 2 neúspěšné manželství. Jeho filmové kariéře se také moc nedařilo, tak se přestěhoval do Austrálie, kde pracuje pro společnost, která vyvíjí videohry. Na kytaru už hraje jen pro radost.

Zdroj: Instagram

Jennie Kwan, aka Sam Woo

Půvabná studentka se sametovým hlasem se dnes živí zpěvem v divadle, hraje dokonce na Broadwayi. Často svůj hlas propůjčuje také jiným filmovým postavám, například animovaným, slyšet jsme ji mohli ale například i v Avatarovi.

Zdroj: Instagram

Michael Cade, aka Sylvester “Sly” Winkle

Kravsavec a manažer kapely Sly se po konci v California Dreams dočkal hned několika nabídek na role v dalších seriálech a dodnes se čas od času někde objeví. Víc času už tráví ale v posilovně nežli před kamerou, hodně aktivní je také na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram

 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

DOPORUČUJEME

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>