Ulice: Za Tomáškovou neochotou se rozvést bude asi něco víc. Kristýna by si měla dupnout

Ulice: Za Tomáškovou neochotou se rozvést bude asi něco víc. Kristýna by si měla dupnout
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Další vztah v Ulici je možná předem odsouzený k zániku, třebaže mnozí diváci mu fandí. Mladá, a přesto už mnohokrát zklamaná Kristýna by si zasloužila konečně někoho, kdo to s ní myslí vážně. Dalibor Tomášek se ale k rozvodu se současnou manželkou pořád nějak nemá.

Tomáškův přístup k rozvodu je podezřelý

Vztah Kristýny Volákové (Sára Korbelová) a novináře Dalibora Tomáška (Petr Uhlík) netrvá nijak dlouho, ale už stačil nejedenkrát škobrtnout. Neshody vyvolal např. rozhovor s Evženem (Martin Finger), jehož titulek hlásal něco úplně jiného, než ambiciózní redaktor sliboval. Tehdy Kristýna ještě hájila jeho profesionalitu a slušnost, později se však dozvěděla, že Dalibor skrývá mnohem větší tajemství. Přiznal dívce, že je ženatý, a přestože jeho manželství dávno nefunguje a dá se považovat za čistě formální, Kristýně samozřejmě není ani trochu příjemné.

Proč Tomášek otálí s rozvodem?
Proč Tomášek otálí s rozvodem? | Zdroj: TV Nova

Je pochopitelné, že dívka svého přítele žádá, aby se co nejdříve rozvedl. Tomáškovi se však do tohoto zásadního kroku nechce. Proč? Tvrdí, že to pro něj zkrátka není důležité. Vůbec přitom nemá pochopení pro to, že Kristýna to za důležité považuje, že jí zkrátka záleží na tom, aby byl Borek svobodný a aby jejich společnému štěstí nebránily neuzavřené záležitosti z minulosti. Její naléhání si však novinář vykládá jako dětinskou umanutost. Dokonce Kristýně vpálil do tváře, že už je z ní otrávený. Není divné, že dobrovolně a prý z praktických důvodů zůstává ženatý, když, jak sám říká, to mezi ním a jeho ženou dávno skončilo? Diváci si o jeho přístupu myslí své.

„Mně se nezdá Tomáškovo chování, nejde mi na rozum, proč se nechce rozvádět, když podle něho spolu nežijí a nic spolu nemají. Tam bude určitě nějaký zásadní důvod, proč se nemůže rozvádět.“

„Jestli i on ji má opravdu rád, tak by se měl rozvést, to by Kristu potěšilo a věděla by, že se jejich vztah posunul.“

Jako pár se mi líbí, ale mám takový pocit, že se asi rozejdou.

Rozchod dvojice by někteří vítali z toho důvodu, že se k sobě Kristýna a Dalibor příliš nehodí. Jiní si naopak myslí, že k sobě pasují skvěle, ale že v případě rozchodu bude na vině spíše přecitlivělá dívka. Objevují se rovněž spekulace, že Sára Korbelová v Ulici brzy skončí.

„Kristýna je emočně nestabilní a vždycky bude na Tomáškovi viset, měl by utéct, dokud je čas.“

Já bych mu dala nůž na krk, buď rozvod, nebo konec.

„Kristýna v Ulici končí, tak je to jedno.“

Nejisté vyhlídky do budoucna

Uvidíme, zda scenáristé najdou další způsob, jak křehký vztah mladých milenců ohrozit. Mohli by k tomu účelu využít Luďkovu (Vasil Fridrich) rozvíjející se kariéru na komoře a Vandinu (Kristýna Hrušínská) znovuobjevenou zálibu v hazardu. Někteří diváci se domnívají, že právě Tomášek by mohl její gamblerství odhalit a napsat o něm skandální článek, který pod Luďkem podtrhne židli. Vanda by se ovšem dokázala prozradit i sama, koneckonců o Luďkově povýšení pěje ódy přímo v kasinu, kde ji může kdokoli slyšet. Zvěsti se na komoru donesou snadno i bez článku.

Zdroje článku:
  • Autorský text,
  • čtenáři