Anna Fixová z Ulice zvedá kotvy. Monika se přesouvá do Afriky, herečka do nové role

Anna Fixová z Ulice zvedá kotvy. Monika se přesouvá do Afriky, herečka do nové role
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Návrat do role Moniky Farské v Ulici byl pro její představitelku poměrně krátký a podle mnohých zbytečný. Teď se tato postava opět vrací do Afriky, kde bude dál zachraňovat svět, zatímco Anna Fixová bude zářit v novém seriálu TV Prima mezi malými fotbalisty.

Anna Fixová podle diváků odešla za lepším

Po návratu do Ulice po několika letech a s velkou parádou se teď Monika Farská opět loučí s diváky a odlétá zpátky do Afriky. Fanoušci se na sociálních sítích dohadují, zda se tak stalo kvůli tomu, že její představitelka Anna Fixová místo dalšího účinkování v nekonečném seriálu raději přijala lépe placenou roli v novém projektu na konkurenční stanici. Aktuálně ji mimochodem můžete vídat v komediálním seriálu Malá velká liga na TV Prima, kde ztvárňuje Sáru, reportérku a ženu hlavního hrdiny, bývalého hvězdného trenéra fotbalového klubu Sparta Praha (Marek Němec).

„Odcestovala na Primu do nového seriálu, asi jí nabídli více peněz,“ spekuluje fanynka u příspěvku na Facebooku, u něhož někteří jiní diváci s nostalgií zavzpomínali na další osobnosti, které už bohužel nejsou nebo ani nemohou být součástí Ulice. „Bohužel, řada jich už není mezi námi – s Ulicí je to fakt jak se životem. Kdo to sleduje od začátku, jak tam byla Digi nebo Lenka, je to šílený, jak vše v čase letí, mění se a měníme se i my.“
Ale to už je koneckonců heslem samotného seriálu – možná je to vaše ulice, možná jste to vy.

Vůbec se nemusela vracet, ale některým chybět bude

Pravděpodobnější než odchod kvůli lepší nabídce možná bude to, že dějová linka v Ulici už Monice nemohla nic dalšího nabídnout. Návrat herečky byl patrně domluvený pouze na určitou dobu a nikdo necítí potřebu její pobyt v seriálu prodlužovat. Ne že by diváci nepřicházeli se zajímavými teoriemi a šokujícími zvraty, někteří ještě nedávno uvažovali, že by děním u Marečkových mohlo pořádně zamíchat Moničino těhotenství.

Na druhou stranu většina z nich touží po tom, aby se Kryštof konečně udobřil s Karlou. Kdyby Moniku nechtěně přivedl do jiného stavu, byl by to jistě zásadní obrat a velká rána pro jeho budoucnost po boku manželky. Tvůrci se ale zřejmě rozhodli tento a jiný potenciál raději nevyužít a odlifrovat Moniku zpátky, odkud přiletěla. Nabízí se tak otázka, k čemu vlastně celý ten její návrat do Ulice byl.

Monika se loučí s přáteli a Ulicí.
Monika se loučí s přáteli a Ulicí. | Zdroj: TV Nova

„Tak to byl naprosto nejvíc zbytečný návrat, absolutně o ničem. Škoda,“ píše divačka na Instagramu, ale ne všichni její názor sdílejí. Najdou se i tací, které opětovný odchod Moniky upřímně mrzí: „Tak mohla tam ještě zůstat, bude mi v Ulici opět chybět. Nechápu, proč musejí pořád odcházet ti oblíbení.“

Bylo by hezké, kdyby Monika dostala šanci navázat vztah s někým jiným a zdržet se v seriálu trochu déle, ale není všem dnům konec. Třeba se zase někdy objeví – a ještě pořád to může být s Márovým dítětem v náručí.

Zdroje článku: