Uječená Janice z Přátel prorazila se sborem a stala se vyhlášenou hlasovou lektorkou
Foto: s_bukley / Shutterstock.com

Uječená Janice z Přátel prorazila se sborem a stala se vyhlášenou hlasovou lektorkou

Uječená Janice z Přátel prorazila se sborem a stala se vyhlášenou hlasovou lektorkou Další fotografie v galerii >
Foto: s_bukley / Shutterstock.com
“Ach můj Booože,” ječela Chandlerova přítelkyně Janice svou hlášku ve více než patnácti epizodách. Janice se se svým výrazným hlasem stala jednou z nejlepších vedlejších postav seriálu a v osobním životě skvělou hlasovou lektorkou.

Dcera miliardáře

Rodačka z Manhattanu Maggie Wheelerová je dcerou spisovatelky Barbary a Johna Jakobsona, který se stal nejmladším úspěšným obchodníkem na newyorské burze.

Reportérka, dabérka a zpěvačka

Maggie si zahrála především vedlejší role v mnoha filmech a seriálech. Její nejvýraznější rolí se stala právě Janice. V seriálu proslula svým upištěným hlasem a právě její hlas jí z velké míry živí a zároveň těší. Celý svůj profesní život zasvětila práci s hlasem. Na začátku své kariéry začínala jako hlasová reportérka v MTV, věnovala se dabingu, namluvila mnoho rolí v animovaných filmech. Jako zpěvačka také vydala několik alb. 

Oblíbená sbormistryně

Práce s hlasem je jejím hlavním životním posláním. Zatímco u nás je známá pouze jedinou vedlejší rolí ve známém seriálu, ve své domovině je Maggie vyhledávanou vokalistkou, která učí ve školách i na veřejnosti hlasovou výchovu a pořádá řadu workshopů zaměřených na sborový zpěv. S Emilem Deyerem řadu let vede známý pěvecký sbor Golden Bridge.

Sympatická sbormistryně je třicet let vdaná za herce Daniela Bordena Wheelera, se kterým má dvě děti. 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy