Tak tomu se říká vzorná péče o zaměstnance, Tom Cruise dopřál celému filmovému štábu ubytování na výletní lodi
Foto: www.shutterstock.com

Tak tomu se říká vzorná péče o zaměstnance, Tom Cruise dopřál celému filmovému štábu ubytování na výletní lodi

Tak tomu se říká vzorná péče o zaměstnance, Tom Cruise dopřál celému filmovému štábu ubytování na výletní lodi Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Natáčení Mission: Impossible se oklepalo z nedávných problémů a štáb přesunul natáčení do Norska. Zde vznikají některé scény pro sedmý a osmý díl o nebezpečné práci tajného agenta Ethana Hunta.

Strach z koronaviru

Samozřejmě i na celebrity doléhá v současné době obava z koronaviru a ta je navíc umocněná v případě, že z pracovních důvodů musí často cestovat, a to i po zemích na jiném kontinentu. Navíc situace v některých zemích není úplně jasná a také ne všude se dělají bezpečnostní opatření tak, jak by se očekávalo.

Luxusní zázemí pro štáb

Tom Cruise to tedy pro natáčení v Norsku vyřešil izolací svého filmového štábu a jako zázemí pronajal velkou výletní loď, která poslouží jako základna. Tím se omezí styk s jinými osobami na minimum, které bude patřičně řešeno použitím ochranných pomůcek.

K celému výletu také patří každodenní testování, aby se případná nákaza podchytila hned v počátku.

Loď je kompletně soběstačná, zajišťuje všem členům štábu péči v podobě  stravy, pohodlného ubytování a společenských prostor, kde mohou odpočívat a také řešit pracovní záležitosti.

Financování z vlastní kapsy

Nedávný incident při natáčení se neobešel bez velké pokuty, a tak se Tom Cruise rozhodl nezatěžovat rozpočet dalšími výdaji a pronájem lodi uhradil ze soukromých zdrojů.

Tak vzhledem k jeho bohatství to ani nepocítí. Pronájem lodi by měl vyjít asi na 700 tisíc dolarů.

To pro člověka, který si ve volném čase létá vlastním proudovým letadlem Gulfstream IV. a už roky se řadí mezi nejlépe placené herce, není tak velký výdaj. Nakonec zdraví celého štábu je pro natáčení projektů zásadní věc a další odklady by se určitě prodražily.

A vzhledem k tomu, že jde nejspíš o poslední dobrodružství Ethana Hunta, i natáčení je pojato ve velkém stylu.

Všechny snímky s hercem jsou divácky velmi oblíbené a v Hollywoodu jsou jeho filmy jediné, se kterými si nikdo nedovolí soupeřit tak, aby při jeho premiéře pustil do kin jiný premiérový film.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy