Svatba na první pohled skončila, Simona dala Radkovi košem
Foto: sondem / Shutterstock.com

Svatba na první pohled skončila, Simona dala Radkovi košem

Svatba na první pohled skončila, Simona dala Radkovi košem Další fotografie v galerii >
Foto: sondem / Shutterstock.com
Reality show Svatba na první pohled je za námi. Televizní experiment dopadl, alespoň podle mnohých, podle očekávání. Jediný pár, který spolu oficiálně nezůstal, je Simona a Radek.

Ambiciózní Simona a citlivý Radek

Kurýr Radek dostal televizními experty k oltáři „přidělenou“ manažerku Simonu. Podle mnohých byl pár značně nesourodý už od prvního okamžiku.

Diváci se povětšinou shodli, že Simona se k Radkovi nehodila vizuálně ani povahou. Sebevědomá slečna to s přecitlivělým Radkem, který před kamerou neustále ronil slzy, neměla úplně jednoduché. Radkovi měli diváci za zlé především to, že je Radek sice inteligentní, ale netuší, co se životem, a svou ambiciózní partnerkou se nechá „táhnout“.

Čtěte také: Diváci se bouří: Je Svatba na první pohled skutečná reality show nebo je vše nahrané

Televizní nevěsta své rozpaky vůči svému protějšku dávala najevo od počátku a hlavním problémem mezi dvojicí zřejmě od počátku byla především skutečnost, že nepřeskočila pověstná jiskra.

Alespoň na straně Simony. Ta o Radkovi řekla už na obřadu, že by si ho na ulici zrovna nevyhlédla. To Radek se tetelil nadšením, o své nevěstě však řekl, že oslovit takto atraktivní ženu by si rozhodně netroufl. Bylo patrné, že tento pár nemá ke společné budoucnosti nakročeno zrovna ukázkově.

Čtěte také: Natálie a František, dvojice, kterou dala dohromady věda. Kdo jsou aktéři nové reality show Svatba na první pohled

Rozchod v přímém přenosu

Sympatická blondýnka se nicméně rozhodla v rámci natáčení dát svému „manželovi“ bez předsudků šanci, neboť jí Radek připadal povahově milý. Nicméně na konci natáčení bylo jasné, že nic hlubšího, než kamarádství se v tomto páru nezrodilo.

Čtěte také: Výměna manželek, 10 potomků nebo pozdní otcovství: Slavní, kteří si na stará kolena ulovili mladé ženy

Radek tak závěrečné zúčtování nesl poměrně těžce, neboť se do sebevědomé a půvabné partnerky zamiloval. Chtěl ještě jednu šanci, nicméně Simona divákům potvrdila to, co si nejspíš mysleli už dávno: Radek podle jejího názoru postrádá zodpovědnost, cílevědomost a neumí být ženě dostatečnou oporou.

Simona s Radkem jsou tak jediným televizním párem, z jehož úst při závěrečném resumé zaznělo, že spolu již nechce zůstat. Ostatní dvojice se to rozhodly spolu zkusit, prověří je však až čas.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy