Otravná C. C. Babcock z Chůvy k pohledání oslaví šedesátku. Změnila se k nepoznání a dnes vyučuje na univerzitě
Foto: www.shutterstock.com

Otravná C. C. Babcock z Chůvy k pohledání oslaví šedesátku. Změnila se k nepoznání a dnes vyučuje na univerzitě

Otravná C. C. Babcock z Chůvy k pohledání oslaví šedesátku. Změnila se k nepoznání a dnes vyučuje na univerzitě Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Kdo by si ji nepamatoval – postava, která neustále prudila hlavní hrdinku. C. C. Babcock neměl rád nikdo, kdo fandil prostořeké Fran i dětem, o které se starala. Co kdyby náhodou příliš okouzlila jejich tatínka? Tuto postavu hlavní hrdinové pořádně zkoušeli a chystali jí nepříjemná překvapení. Jak ale ve skutečnosti žije její herecká představitelka? Dnes je z ní šarmantní dáma.

Televizní i filmová herečka

Lauren Lane, představitelka té otravné C. C. Babcock, se narodila v americké Oklahomě. Na začátku příštího roku oslaví významné životní jubileum – ano, i nepříjemná C. C. se dočká krásné šedesátky. Lauren ale rozhodně není jen krásnou tváří a herečkou – vystudovala totiž výtvarné umění a konzervatoř. Poté, co studia dokončila, si zahrála v divadelních hrách.

Než zazářila v Chůvě k pohledání, mihla se v několika seriálech – Perry Mason, Hunter a Právo v Los Angeles. Zahrála si i ve filmu Interface z roku 1984.

V Chůvě zazářila

Když se rozhodla, že naskočí do seriálového projektu, psal se rok 1993. Natáčení ji provedlo celými devadesátkami, skončilo až v roce 1999. Tím se proslavila po celém světě. I když nebyla její postava kladná, přesto se zapsala jako velmi charismatická herečka. No jo, ale poté s herectvím sekla.

Dnes je divadelní herečkou a vyučuje na univerzitě

Herectví ve filmech a seriálech nebyl její šálek kávy. Rozhodla se proto, že se bude více věnovat divadlu. Sama také miluje čtení – a divadelní prostor i scénáře jí seděly více. Dnes působí v divadle v texaském Austinu, kde od roku 2000 pravidelně vystupuje.

Kromě své divadelní kariéry se také věnuje práci na univerzitní půdě – vyučuje na Fakultě divadla a tance na texaské státní univerzitě v San Marcos.

Pamatujete si nepříjemnou postavu ze slavného seriálu? Poznali byste ji ještě dnes? Podívejte se do naší galerie!

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy