Netflix ulovil Terminátora pro svůj nový seriálový projekt

Netflix ulovil Terminátora pro svůj nový seriálový projekt
Arnold Schwarzenegger bude špión, který je nucen spolupracovat se svou dcerou. Můžeme se těšit na svalovce v televizním seriálu, kde nebude chybět akce a humor.

Fanoušci svalovce Arnolda (73), který se i přes pokročilý věk udržuje v dobré formě, ho budou moci znovu ocenit v akci. Tentokrát však slavný herec a představitel ikonického Terminátora nenajde místo v kině, ale na malé obrazovce. Bude totiž k velkému překvapení protagonistou nové série Netflixu, která bude zároveň vysílaná také na Sky Q a NOW.

8 hodin akce a humoru

Připravovaný projekt, bude zahrnovat osm epizod, z nichž každá trvá 1 hodinu. Tvůrci zatím vše drží v tajnosti, ale má jít o špionážní žánr. Arnold Schwarzenegger bude do projektu plně zapojen. Nejen jako herec jedné z hlavních rolí, ale také jako producent. Práce na projektu je v začátku a seriál nemá ani název. Pracovně jde o Untitled Arnold Schwarzenegger/Skydance Project.

Ukázalo se však, že vedle Arnolda bude třicetiletá herečka Monica Barbaro, která se objeví také v očekávaném filmu Top Gun: Maverick s Tomem Cruisem.

Herečka Monica Barbaro se narodila v San Francisku a vyrůstala v Mill Valley v Kalifornii. Studovala klasický balet a moderní tance (salsu, flamengo). Navštěvovala Newyorskou univerzitu, kde absolvovala první kurzy herectví a získala bakalářský titul v oboru tance. Po univerzitě Barbaro studovala na různých hereckých školách v San Francisku a Los Angeles. Objevila se v několika seriálech (Dobrej polda, Policie Chicago, Smrtonosná zbraň).

Arnold Schwarzenegger a co už víme

Seriál vytvořil Nick Santora a jeho cílem je zobrazit konkrétní vztah mezi otcem a dcerou. Arnold Schwarzenegger a Monica Barbaro jsou protagonisty a zjišťují, že jejich život je po mnoho let založen na obrovské lži.

Pravda o jejich podnikání nějak vyjde najevo. Oba pracují v naprostém utajení u CIA a jsou oba vytrénovaní v přetvařování. Jeden o druhém až do určitého okamžiku vůbec nevěděli. Po odhalení jejich skutečné práce jsou zaskočení a dívají se na sebe jinýma očima. Na dlouhé debaty není čas, protože jsou nuceni spolu pracovat. Kontext špionážního světa nabídne v seriálu řadu akčních scén, kde máme svalovce Arnolda tak rádi. To vše bude ovšem okořeněné humorem, což je vzhledem k věku herce jen dobře. A budou se řešit i rodinné vztahy. 

Sám Schwarzenegger o projektu řekl: „Fanoušci po celém světě mě už roky žádají o projekt tohoto typu. Je to něco šíleného. Teď to konečně budou mít. Jsem nadšený, že mohu na show začít pracovat s Nickem, Monikou a celým týmem “.

Zdroj: