Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta: Proč filmový štáb najal speciálního pracovníka, který sledoval byt Johnnyho Deppa

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta: Proč filmový štáb najal speciálního pracovníka, který sledoval byt Johnnyho Deppa
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Kdo neviděl aspoň jeden díl ze série Piráti z Karibiku, jako by nebyl. Všichni známe jméno Jack Sparrow, kterého ztvárňuje skvělý Johnny Depp. Dobrodružství, napětí, ale i láska a přátelství, tohle vše se ve filmech objevuje.

Dobrodružné fantasy z roku 2017 nám vypráví o tom, jak se Jack Sparrow a Will Turner musí spojit proti kapitánu Salazarovi, kteréme se podařilo uprchnout ze zajetí a teď se chce pomstít všem pirátům v Karibiku. Jediná možnost je zmocnit se Poseidonova trojzubce, který dokáže ovládat moře. Tím by si zachránili život.

Na cestě potřeboval spolupracovat s astronomkou Carin Smythovou a členem královského námořnictva, Henrym. Jak jejich cesta plná napětí a odvahy dopadne, sledujte v sobotu 6. března od 20:20 na televizní stanici Nova.

Zajímavosti o filmu

Johnny Depp byl docela problémový. Často chodil pozdě nebo na natáčení nepřišel vůbec. Štáb si dokonce najal člověka, který pozoroval jeho byt. Když se v bytě rozsvítilo, znamenalo to, že se bude natáčet.

Premiéra proběhla v květnu roku 2017 v Šanghaji.

Natáčelo se v Gold Coast ve státě Queensland na východním pobřeží Austrálie. Je to první film ze série, který se nenatáčel v Karibiku.

V kalifornském Disneylandu se Johnny Depp převlékl za Jacka Sparrowa a stál místo umělé figuríny.

Useknuté hlavy, kterých si hlavní hrdina všimne v koši pod gilotinou, patří režisérské dvojici, Joachimu Rønningovi a Espenu Sandbergovi.

Johnny Depp si vydělal neskutečných 90 milionů dolarů.