Kam se poděla Natálie Halouzková ze seriálu ZOO?

Kam se poděla Natálie Halouzková ze seriálu ZOO?
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Spousta diváků seriálu ZOO si tuto sympatickou zrzku moc neoblíbilo, a navíc její postava brzy zmizela ze scény. Kam se ale Natálie poděla a jaké jsou její další herecké úspěchy?

Pro Natálii Halouzkovou byl startovacím můstkem seriál Sestřičky z roku 2020, ve kterém měla jednu z hlavních rolí zdravotní sestry Kateřiny Kinské. Start její herecké kariéry byl tedy velmi slibný, a Natálie se tak hned další rok objevila v seriálu ZOO.

Zde si střihla spíše menší roli, ta se ale divákům zapsala do povědomí. Ztvárnila mladou obsluhu zoologické kavárny Mínu a také přítelkyni Marka Rokla. Ten byl do ní velmi zamilovaný a plánoval s ní svoji budoucnost.

Ne všichni ale byli z Míny nadšeni, a to hlavně Markova kamarádka Viky – vždy se o ní vyjadřovala jako o potvoře, která Marka jen zneužívá. Stejně tak Mínu nemusel ani Markův brácha Vojta a jeho žena Kája.

Jak se později ukázalo, Viky měla jako častokrát oči otevřené a opravdu Mínu prokoukla. Ta totiž Marka celou dobu jejich vztahu podváděla s bohatým milencem, od kterého se nestyděla brát si dárky a věci, které jí nemohl Marek dopřát.

Nakonec to byla právě Viky, která i za cenu ztráty přátelství s Markem prozradila Mínino tajemství a ten se s Mínou rozešel. Sice to ještě zkoušeli dávat dohromady, ale nakonec Marek vztah definitivně ukončil.

Diváci rozhodně nad odchodem Míny ze seriálu netruchlili, jakmile se rozešla s Markem, neměla její postava co nabídnout. Natálii Halouzkové se tento vývoj Míniny postavy nejspíše hodil a byl předem plánovaný, protože jsme jí od září 2023 začali vídat v zbrusu novém seriálu televize Prima Dobré zprávy.

Bára Beránková alias Natálie, zdroj: FTV Prima

Natálie zde ztvárňuje postavu Báry Beránkové, dcery statkářů, která se zamilovala do moderování zpráv a tvoření reportáží. Jejím velkým snem je se dostat až do televize a jednou moderovat v televizi a natáčet reportáže. Díky štěstí se dostane na místo stážistky v pořadu Dobré zprávy, kde se snaží zapadnout mezi televizní kolegy.

Bohužel ale tento seriál zaznamenal u diváků velmi malou sledovanost a podle dostupných informací nebude televize Prima pokračovat v jeho produkci. I hodnocení seriálů na známé platformě csfd.cz je katastrofické – pouhých 26 %.

Pro Natálii jistě není tento krok moc šťastný – odešla ze seriálů, který je úspěšný do jiného, kde sice dostala hlavní roli, ale nemá dostatečnou sledovanost. Bohužel úspěch u diváků nemůže asi nikdo předvídat, a tak se můžeme s velkou pravděpodobností s postavou Míny nadobro rozloučit.

Své si k tomu řekl i Marek, kdy bylo jasně naznačeno, že je budoucnost postav pouze v seriálu Dobré zprávy. Při rozhovoru s Vojtou, který měl obavy, zda se s ní Marek opět neschází řekl: „Ani nevím, kam Mína zmizela. Mám pocit, že jsem jí nedávno viděl v televizi, ale nejsem si jistý.“

Tím dali scenáristé jasně najevo, že z Míny je nyní reportérka Bára a nebudou na tom nic měnit.

Můžeme jen přát Natálii lepší sledovanost u seriálu či filmu, ve kterém bude hrát příště, či doufat, ve znovuobnovení seriálu Dobré zprávy.

Zdroje článku: